22. İTÜ EMÖS Sınırsızlık Çağı

TÜRKİYE’NİN EN UZUN SOLUKLU ÖĞRENCİ SEMPOZYUMU İTÜ EMÖS GELİYOR!

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 22. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu 27-31 Ocak 2015 tarihlerinde “Sınırsızlık Çağı” ana teması etrafında gerçekleşecek ücretsizdir.

Ana tema etrafında “Büyük Veri” ve “Nesnelerin İnterneti” , “Bulut Bilişim”, “Girişimcilik Eğilimleri ve Startuplar”, “Çevrimiçi Eğitim Metotları” ve “Dijital/Nöro Pazarlama” konuları işlenecek.

5 gün süren etkinlik kapsamında gerçekleşecek oturumlar, eğitimler ve workshoplar ile İTÜ EMÖS katılımcıları ana tema hakkındaki en güncel konuları konunun uzmanları ve ileri gelenlerinden öğrenecek, diğer katılımcılar ve iş dünyasıyla tanışma fırsatı bulacak ve ulusal çapta bilgi aktarımı gerçekleştirmeyi sağlayacaklar. Katılımcılar, akşam eğlencelerinde ise günün yorgunluğunu atma fırsatını bulacaklar.

21 senedir kesintisiz olarak düzenlenen ve 62 üniversiteden 900 üniversite öğrencisinin katılım gösterdiği İTÜ EMÖS’ün 22.’si 27-31 Ocak 2015 tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.

İş yapış şekillerinin ve dünya algılarının kökünden değişime uğrayacağı “Sınırsızlık Çağı”nda bizi nelerin beklediğinden ilk haberdar olan sen olmak istiyorsan seni de 22. İTÜ EMÖS’e bekliyor. Kayıt için tıklayın

22. İTÜ EMÖS Sınırsızlık Çağı  22. İTÜ EMÖS Sınırsızlık Çağı
22. İTÜ EMÖS Sınırsızlık Çağı