YILBAŞI HEDİYE PAZARI KANYON’DA!

, 19-23 Aralık tarihleri arasında yılbaşı i tadında Hediye Pazarı Kanyon’da ile ziyaretçilerine canlı müzik ve sıcak ikramlarla birlikte farkı hediye alternatifleri sunacak.

Kanyon, geleneksel Yılbaşı i öncesi, özel el yapımı çikolata, kulaklık ve çerçeveler, özel tasarım yastık kılıfları, takı, aksesuar, köpek aksesuar ve ürünlerinin yer aldığı birbirinden farklı ve tasarım ürünlerle dolu Yılbaşı Hediye Pazarı Kanyon’da ile ziyaretçilerin yılbaşı hediye seçimlerini renklendirmeye hazırlanıyor.

19-23 Aralık tarihleri arasında birbirinden heyecanlı ler Kanyon ziyaretçilerini bekliyor. Renkli sürprizlerin ve canlı müziğin yılbaşı alışverişine eşlik edeceği bu etkinlikte her zevke göre orijinal hediyeler satışa sunulacak. Dog and the City, Rich&Vibrant, Giano Chocolate, Lunapark, Happy-Nes, By Wonderland&Niyo, Pillow Talk, Karaköy Junk, IKSV Tasarım Mağazası, Modern Shop, Bonvagon, Mae Zae, Kağıt Aret, Chouchette, Mazura, Galata’daki Papyoncu, Atölye Modern, Mint ve Pixelol markalarının katılacağı Hediye Pazarı Kanyon’da ziyaretçilerine alternatifi bol yılbaşı hediye seçenekleri sunuyor.

Akustik caz manouche grubu Flapper Swing, yeni yıla özel melodilerden oluşan repertuarları ve eğlenceli performansları ile yeni yıl ruhunu Hediye Pazarı Kanyon’da etkinliğinde yaşatacak. Canlı müziğe eşlik edecek sıcak çikolata ve mis gibi salep eşliğinde keyifli bir gün geçirmek isteyen ziyaretçileri Kanyon’a bekliyor.

Facebook etkinlik sayfası

YILBAŞI HEDİYE PAZARI KANYON’DA! YILBAŞI HEDİYE PAZARI KANYON’DA!
YILBAŞI HEDİYE PAZARI  KANYON’DA!

Twizy ve Paris seyahati için Aralık ayı boyunca 100 TL’lik alışveriş yapın, standa gelip çekilişe katılmaya unutmayın.

YILBAŞI HEDİYE PAZARI KANYON’DA!-1 YILBAŞI HEDİYE PAZARI KANYON’DA!
YILBAŞI HEDİYE PAZARI KANYON’DA!