Sheraton Istanbul Maslak Hotel Cafe 333

Sheraton Istanbul Maslak Hotel Cafe 333 artık öğlen sunduğu açık büfe servisi ile kendinden söz ettirecek. Maslak tarafındaki iş hayatının hızlı temposunda uygun fiyatlı ve kaliteli öğle arası yemek arayanlar için uğrayacakları bir mekan.

Açık büfe 28tl menüye gelince bu soğuk günlerde içinizi ısıtacak Balkabağı Çorbası ile yemeğe başlayabilirsiniz. Soğuk mezelerde yaprak sarmalar, kısır, zeytinyağlı gibi çeşitler mevcut ana yemeklerde köfte , makarna, balık, et çeşitleri var. Tatlılarda baklava , pastalar , meyveler içecek olarak portakal suyunu öneririm öğlen arası iyi enerji sağlar.

Sheraton Istanbul Maslak Hotel Cafe 333
Mezeler
tatlılar
Tatlılar
Ana yemekler
Ana yemekler

Ayrıca yılbaşı sofranızda Kestaneli Hindi Dolması isterseniz hiç zahmete girmeden usta şeflerin sizler için hazırladığı kestaneli, iç pilavlı yılbaşı hindinizi sipariş verebilirsiniz. Hindiler 6 kg olup , 8 kişilik sofralar için , rahatça bu lezzeti misafirlerinize ailenize sunabilirsiniz. Bilgi ve sipariş için cafe333@sheratonistanbulmaslak.com yada 0212 335 99 99/ 6604 telden ulaşabilirsiniz.

Hindi
Hindi

18

Bu arada yakında ekranda olacak olan ”Bi Mutfak İki Şef” proğramının mutfakdaki şefleri Özlem MEKİK & Ayvaz AKBACAK  ile de tanışma fırsatım oldu onları yakından takip etmek ve yaptıkları yemeklerinin püf noktalarını öğrenmek için  @bimutfakikisef instagram hesabını takip edebilirsiniz.