İstanbul coffee festival ana mekan

sevenlerin merakla beklediği  Coffee i dün kapılarını ziyaretçilerine açtı. Galata Rum Okulundan gerçekleşen festivalin ilk günü yoğun bir ilgi gördü ilk gün ziyaretçi sayısı 2541 kahvesever  , pazara kadar devam edecek etkinliğin haftasonu yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

İstanbul coffee festivalda neler var İstanbul coffee festival festival 089 İstanbul coffee festival festival 116 İstanbul coffee festival festival 118 İstanbul coffee festival

Festival zamanı #gezginnerede #istanbulcoffeefest

A post shared by Gezginnerede (@gezginnerede) on

İlk giriş de birçok kahve firmasının standı sizleri bekliyor olacak. Bunlardan en çok beğendiğim görsel showu ile OLD JAVA oldu her güne özel bir görsel show yapacak ilk gün isli kahve sunumu vardı alttaki videoda görebilirsiniz.

http://instagram.com/p/xCd19hDI2m/?modal=true

İkinci beğendiğim Caffe Nero  oldu kahve tercihinizi belirtip hazırlanışını seyredebilir ve ikramları ile mola verebileceğiniz bir yer. Caffè Nero felsefesini sorduğumda kaliteli İtalyan kahvesini  sıcak ve rahat bir atmosferde  leziz yiyecekler ve mükemmel hizmet ile müşterilerine sunmakmış.

CoffeeNutz standında Türkiye’de ilk şişelenmiş perakende soğuk demleme kahve olan Cold Drip® ve yeni piyasaya çıkan Nitro Brew®: Fıçıda Kahveyi deneyebilirsiniz.

Kronotrop Coffee Bar& Roastery  en iyi kahve çekirdeklerini doğrudan üreticiden almaları  ve en ileri kavurma tekniklerini kullanmanın yanında kahve meraklılarına sunduğu ücretsiz workshopların gerçekleştiği  bir mekan

Dolaşırken kulağınıza melodiler gelirse kahvenizi alıp ana sahneye doğru ilerleyin pazar günü gidecekler için şimdiden bir bilgi

Barista Beat – Müzik Performansı 28 Aralık Pazar / 18:00 İstanbul Coffee Festival – Ana Sahnesinde olacak.

İstanbul coffee festivalda neler var İstanbul coffee festival
İstanbul coffee festivalda neler var

Müzik molasının ardında üst katlara doğru keşife devam edelim girişin bir üstünde sizi Kervansaray kahve , COCO CHOCOLATE çikolataları bekliyor olacak. En uç da ise Kahve Dünyası mevcut.

İstanbul coffee festivalda neler var İstanbul coffee festival
İstanbul coffee festivalda neler var

3 İstanbul coffee festival 2 İstanbul coffee festival 4 İstanbul coffee festival

 

Merdivenleri çıkarken dikkatinizi çekecek duvar yazıları olacak önünde hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz. Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerinize hediye bakmak isterseniz bunun içinde güzel standlar var.

Kahve temalı eserleri de mevcut beğendiğiniz varsa satın alabilirsiniz.

Her şeyi anlatıp heyecanınızı kaçırmak istemem ondan dolayı ilk günkü gözlemlerimin bir özeti sizde festivale gelip merak ettiklerinizi sorabilir sevdiklerinize evinize güzel kahveler ve hediyelerle dönebilirsiniz.

Galata Rum Ilkokulu adresi Karaköy Kemeraltı Caddesi No:81 BEYOĞLU/İSTANBUL