KIŞ ORTASI

“KIŞ ORTASI” RESİM VE HEYKEL SERGİSİ MSGSÜ GSF MEZUNLARI VE AKADEMİSYENLERİ

GALATEA ART GALLERY 6 OCAK- 23 OCAK 2015 tarihleri arasında ev sahipliği yapacağı side MSGSÜ GSF Mezunları ve akademisyenlerinden oluşan  “KIŞ ORTASI” isimli karma sergideki eserler sergilenecek.

Çağdaş ı bilimsel yöntemlerle zenginleştirmeyi, öğrencilerinin bu yönde gelişmesine katkı sağlamayı ve sanatsal yapısını evrensel değerlere taşımayı hedefleyen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunları ve akademisyenlerinden oluşan 12 genç kuşak sanatçının eserlerinin yer alacağı “Kış Ortası” karma resim ve heykel sergisi 6 Ocak-23 Ocak 2015 tarihleri arasında Galatea Art Gallery’de sanatseverlerle buluşuyor.

Galatea Art Gallery, Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. No:12/3, Beyoğlu – ; Tel.: +90 212 245 80 38

1996 yılında Ali Şahinler tarafından Sanatçısı AYTON SERT ve ressam SARKİS GÜNSEL anılarına sanatseverlerin hizmetine açılan Galatea Art, kısa bir süre ara verdiği sanat faaliyetlerine yine aynı binada, GSK (Galatea Sanat Kurumu) bu kez beş sanat insanından oluşan bir yönetim kurulu idaresinde daha geniş bir sergi alanıyla devam etmektedir.

Galatea Sanat Kurumu düzenlediği sergilerin dışında, kurumun içinde oluşturduğu kültürel sanat programları kapsamındaki kurslar ve atölye çalışmaları ile gelecekteki hedeflerini çağın gerçeklerine uygun olarak gerçekleştiriyor. Bunun yanında sanat eserleri kiralama, kurumun içinde bulunan fotoğraf stüdyosunun profesyonel olarak kullanılması, çeşitli yurt içi ve yurt dışı sanatsal lerin düzenlenmesi ve sanat danışmanlığı galerinin hizmetleri arasında yer almaktadır.
KIŞ ORTASI
KIŞ ORTASI
KIŞ ORTASI
KIŞ ORTASI