PAYLAŞ
Ücretsiz sinema keyfi

ücretsiz sinema keyfi için gezginneredeyi takip eden vizyonda kaçırdığınız leri ücretsiz seyredin.

Mu Tunc​’un yazıp – yönettiği; başrollerinde Burak Deniz ve Büşra Develi​’nin rol aldığı ARADA filmi, vizyon öncesi gösterimi ve söyleşisini 4 Nisan Çarşamba günü Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştiriyor, sınırlı sayıda ücretsiz davetiye ve ayrıntılı bilgi için;

Türkiye’nin ilk punk filmi olarak gösterilen ARADA, ’u terk etmek isteyen Ozan’ın (Burak Deniz) bir günde başından geçenleri perdeye taşıyor.

Mu Tunc​’un yazıp – yönettiği; başrollerinde Burak Deniz ve Büşra Develi​’nin rol aldığı ARADA filmi, vizyon öncesi gösterimini KısaKes ile Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştiriyor.

ARADA Filmi Ön Gösterimi ve Söyleşisi

Yer: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü Fazıl Say Salonu
Tarih: 4 Nisan 2018 Çarşamba

19:30 | ARADA Film Ekibi Söyleşisi (Moderatör: Nilay Ulusoy)
20:00 | ARADA Filmi Gösterimi

Not: Katılım için BAU’lu öğrencilerin/çalışanların saatinde etkinlik alanında bulunması yeterlidir. Etkinliğe dışarıdan katılım sağlamak isteyenlerin, https://www.biletino.com/event/eventdetail/5098 adresinden ücretisiz davetiyelerini edinmeleri gerekmektedir. Kontenjan sınırlı, etkinlik ücretsiz olduğundan etkinlik sırasında yer bulma garantisi için erken gelmeniz tavsiye edilir.

Tür: Biyografi , Dram Süre: 87dk 2017 – Türkiye

1 YORUM

  1. […] Etkinliklerden bazıları sayfaları gezdikçe daha çok etkinlik duyurusuna ulaşabilirsiniz      Haziran ayındaki etkinlikler  / İstanbul mekan önerileri /  Tiyatro oyunları listesi / Mayıs ayı etkinlikleri / Haftasonu Bursa turu / 15. İstanbul Bienali Eylülde / Ücretsiz sinema keyfi […]

Comments are closed.