2. Sokak Kedisi Şenliği

2. Sokak Kedisi Şenliği 18 Ocak 2015 Pazar günü saat 14:00’de , , İzmir’de  şenlik şeklinde kutlanacak. İstanbul’da Moda Parkında , Ankara Kuğulu Park  Çankaya, İzmir  Tay Park Karşıyaka’da gerçekleşecek.
Tüm hayvanseverlerin katılımıyla gerçekleşecek Sokak Kedisi Şenliği’nde kedi evi yapım atölyesinde çok miktarda kedi evi yapılması ve sonrasında hayvanseverlerin bu evleri semtlerindeki uygun güvenli,bakımını ve temizliğini yapabilecekleri yerlere yerleştirmeleri amaçlanıyor.

Kış aylarında sokakta yaşam mücadelesi veren kediler için, soğuk ve yağmurdan korunmalarını sağlayacak birer barınak yapmak amacıyla düzenlenen te, katılımcılara dağıtılacak olan kedi mamalarının da kedi evleri ile birlikte sokak kedilerine götürülmesi sağlanacak.

Ayrıca şenliğe katılan çocuklar için hazırlanacak Kedi Resmi Çizim Atölyesi’nde çocukların çizdiği kedi resimleri, yapılacak kedi evlerinin üstünü ve dergimizin sayfalarını süsleyecek. Hem sokak kedilerine destek olacaksınız hem de çocuklarınız ve dostlarınızla hep birlikte keyifli bir pazar günü geçirebileceksiniz tüm hayvan sevenleri etkinliğe destek vermeye hadi , keyifli bir pazar etkinliği olması dileğiyle.

2. Sokak Kedisi Şenliği
2. Sokak Kedisi Şenliği