101 Lezzet festivali 2015
101 Lezzet festivali 2015
101 Lezzet i 2015

101 Lezzet festivali 2015 için güzel bir haber geldi, gelenekselleşen şenliği #101lezzet bu seneye mekan değiştirsede bizlere kapılarını 26 Nisan Pazar Sait Halim Paşa Yalısı’nda açacak.

Ağzının tadını bilen luların yaptığı önerilerle şekillenen 26 Nisan’da gerçekleşecek 101 Lezzet Festivali’nde konu yeme-içme olunca İstanbul’da yaşadığımız için ne kadar şanslı olduğumuzu bir kez daha hatırlatacak.

İlk kez düzenlendiği 2013 yılından bu yana büyümeye devam eden 101 Lezzet, her yıl üç binden fazla konuğu ağırlayarak, İstanbul’u İstanbul yapan tüm lezzetleri tek bir güne sığdırıp, canlı müzik, sürpriz şovlar ve atölyelerle konuklarına benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

101 farklı İstanbul lezzetini bir araya getiren festival, şehrin en rafine tatlarından vazgeçilmez ayaküstü lezzetlere, İstanbul’un kozmopolit hayatında kendine yer bulmuş Avrupai tatlar ve Uzak Doğu yemeklerinden Anadolu lezzetlerine, yeme-içme sahnesindeki en önemli lezzetleri ve mekanları bir çatı altında buluşturuyor.

Her yıl etki alanını genişleten 101 Lezzet, bu yıl yeni mekanında daha da iddialı… 26 Nisan Pazar günü, 101 Lezzet’in konukları, tarihi Sait Halim Paşa Yalısı’nın Boğaz’a nazır atmosferi eşliğinde masa masa dolaşacak, şehrin dört bir yanından gelen zengin menünün tadını çıkaracak.

Bilet fiyatları Tam 139.00 TL, Mastercard İndirimli 126.50 TL satışa sunuldu.

düzeni ayaktadır. Oturma yeri yoktur. – 18 yaş sınırı vardır.
– Organizatör programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Hiçbir koşulda bilet iadesi yapılmayacaktır.
– Master Card sahiplerine %10 indirim uygulanmaktadır. Bu indirim sadece internet sitesinde geçerlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here