Vitalis Life yeni kürleri ve kitabı
Vitalis Life yeni kürleri ve kitabı Vitalis Life yeni kürleri ve kitabı
Vitalis Life yeni kürleri ve kitabı

Kişilere özel hazırladığı juice’lar ile sağlıklı yaşama öncülük eden Vitalis Life, 21 Mart 2015 Cumartesi günü Le Meridien Hotel’de gerçekleştirdiği lansman ile yeni kürlerini ve satışa sunduğu kitabını tanıttı.  Vitalis Life’ın yeni kürleri arasında; Burn Fat, Fit Mother ve Bride gibi farklı detoks kürleri yer alıyor.

Transformasyonel Sağlık Koçu Cenk Kıral’ın ‘Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabının tanıtımıyla başlayan lansman,  Uzman Diyetisyen Gizem Keservuran’ın konuşmasıyla devam etti. Lansmanda Gizem Keservuran, Vitalis Life’ın yeni kürlerini ve kürlerin sağladığı faydaları anlattı.

Şehir hayatının getirdiği stres yükünün kişileri ruhen ve bedenen yorduğunu belirten  Uzman Diyetisyen Gizem Keservuran, juice’ların yaşamamıza girişiyle ilgili şunları söyledi: “Değişen yaşam koşullarında ruhumuza ve bedenimize doğru bakma yollarını keşfedip, bunları hayatımıza adapte etmeliyiz. Gün içerisinde maruz kaldığımız stresin yan etkilerinden kurtulmak için işe bedenimizden başlamalıyız. Herkesin belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve vücudunu temizlemeye ihtiyacı var. Kanı temizleyen, vücudu toksinlerden arındıran, güne zinde başlamayı sağlayan detoks, vücudunuzun dinlenmesini ve sağlığına kavuşmasını sağlıyor. İşte Vitalis Life bu noktada hazırladığı juice karışımlarıyla devreye giriyor. Kilolarca sebze ve meyveden elde edilen Vitalis Life juice karışımları ile faydalı enzimler hücrelere direkt ulaşarak detoks ve yenilenme çalışması başlatıyor. Vitalis Life juice kürleri ile kişilerin enerjilerini artırmalarına ve ideal kiloda kalmalarına yardımcı oluyoruz.” dedi.

Türkiye’de juicing kavramı üzerine yazdığı kitabı ile bir ilke imza atan Cenk Kıral,  sağlık sorunlarıyla uğraşırken tesadüfen tanıştığı juicing’in faydalarını,Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabında topladı. Kıral, hazırladığı kitapta juicing’in ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve ne işe yaradığını anlatıyor. Ayrıca kitapta, ciddi hastalıkları juicing yaparak atlatanların gerçek hikâyeleri ve sağlıklı yaşama adım adım geçmenin basit ama etkili metotları yer alıyor.

https://instagram.com/p/0fUOdxDI5r/?taken-by=gezginnerede

Vitalis Life’ın özenle hazırlanan juice karışımları, vücudun ihtiyacı olan bütün besin değerlerini içeriğinde barındırıyor. Hiçbir besin değerini kaybetmeden her sabah kişiye özel hazırlanan Vitalis Life juice karışımları, kişilerin isteğine göre un her bölgesinde ofis veya evlerine teslim ediliyor.

Vitalis Life yeni kürleri ve kitabı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here