Hard Rock Cafe Istanbul, simgeleşmiş İstiklal Caddesi ve ’un göbeğindeki canlı müzik merkezine yakın konumuyla durmaksızın duyurmaya devam ettiği lerinin yanında, mutfak seçenekleri ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor.

16 Haziran 2015 tarihine kadar Hard Rock Cafe Istanbul’da her Pazartesi 12:00 ve 15:00 saatleri arasında burger ve thick shake sadece 19.95 TL. Dünya Burger Turu kapsamında Hard Rock Cafe Istanbul’da tadılabilecek olan Seattle’dan Java Lava Burger, Dubai’den Data Burger, Mumbai’den Tandoori Spiced Chicken Burger ve San Antonio’dan Jalapeno Cream Cheese Burger gibi burger çeşitlerini thick shake ile birlikte Pazartesi günleri 12:00 ve 15:00 saatleri arasında 19.95 tl’ye deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz.

Hard Rock Cafe Burger Turu
Hard Rock Cafe Burger Turu

Her hafta Perşembe akşamları ücretsiz Canlı Müzik leriyle farklı şarkıcı ve grupları ağırlamaya devam eden Hard Rock Cafe Istanbul sahnesi bu hafta oyunculuğunun yanı sıra müziğe olan yeteneğiyle de hayran kitlesini oluşturmuş olan Fahri Öztezcan’a ait olacak.

Fahri Öztezcan Hard Rock Sahnesinde! Oyunculuk kimliği ile kendisini izleyicisine sevdiren Fahri Öztezcan’ın vazgeçilmezleri arasında yer alan bir diğer ilgi alanı ise müzik. Oyunculuğa verdiği önem kadar, müziğe de değer veren Öztezcan “Çoğalmalıyız” adlı ilk albümü ile müzik sektörüne profesyonel bir adım attı. Bir taraftan Diriliş Ertuğrul dizisindeki İlyas Fakih rolü ile televizyon seyircisinin dikkatini çekerken öte yandan “Çoğalmalıyız” albümünden “Karanfil Dudak” adlı parçayla ilk klibini yayınlayan Fahri Öztezcan, albümden parçalarını seslendirdiği konserleriyle de dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Fahri Öztezcan 21 Mayıs 2015 Perşembe akşamı 22:00’da ise Hard Rock Cafe Istanbul’da dinleyicisi ile buluşacak.

Hard Rock Cafe Burger Turu
Fahri Öztezcan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here