Torun Tombalak Şenliği

Turkcell’in iki kuşağı kucaklaştırmak için gerçekleştirdiği Torun Tombalak Şenliği bu yıl Çengelköy’de yapılacak. 24 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te başlayacak şenliğe katılan büyükanne ve büyükbabalar gün boyu torunlarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekler. “Torun Tombalak Şenliği”nin bu yılki yıldız ismi 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran ünlü çı Erol Evgin olacak.

Şenlik ikinci senesinde Çengelköy’de bir havasında gerçekleştiriliyor. Turkcell Emekliler Kulübü’nün Türkiye Emekliler Derneği ve Üsküdar Belediyesi ile birlikte gerçekleştirilecek şenliğine katılan büyükanne ve büyükbabalar gün boyu torunlarıyla keyifli vakit geçirirken Erol Evgin’i canlı dinlemenin mutluluğunu yaşayacaklar.

Torun Tombalak Şenliği Torun Tombalak Şenliği
Torun Tombalak Şenliği

Aile büyükleri ile torunları için geleneksel ve dijital oyunlar

24 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te Üsküdar’daki Çengelköy İspark Alanı’nda başlayacak şenlikte aile büyüklerinin torunlarıyla birlikte oynayabileceği geleneksel ve dijital eğlenceli oyunlar ile ödüllü yarışmalar ve sürpriz hediyeler bekliyor. Ayrıca Fahrettin Kerim Gökay Huzurevi’nden büyükler ile Hasan Tan Evi kurumundan çocuklar bir araya gelerek büyükanne ve büyükbaba ile torun özlemini giderme şansı elde edecekler.

Büyükler öncesinde Turkcell Emekliler Kulübü Facebook sayfasından paylaştıkları nostaljik resimlerini, etkinlik alanında Nostalji Duvarı’nda görüp torunlarıyla birlikte anılarını paylaşabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here