Kemal Kükrer

Bir asırlık deneyimle geliştirdiği lezzetler ile fark yaratan Kemal Kükrer, bu kez sofraları Çukurova’ya has Şalgam Suyunu ile buluşturuyor.  Adana’da kurulan üretim tesisinde, Adanalı ustaların orijinal tariflerine sadık kalarak, geleneksel yöntemle hazırlanan Şalgam Suyunun lansmanı Adanalı ünlü isimlerin  katılımı ile Etiler Adana Yüzevler Kebap da gerçekleşen özel bir gecede tanıtıldı.

  1. yılını kutlayan Kemal Kükrer, üstün kalite anlayışı ile ürettiği doğal ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. Nesiller boyu sofraların vazgeçilmezi olan Kemal Kükrer, yenilikçi anlayışla geliştirdiği tatları, modern tesislerde son teknolojileri kullanarak ama geleneksel üretim metodundan ödün vermeden üretiyor. Tüm ürünlerinde ya ilklere ya da en iyiye imza atan Kemal Kükrer, 100. yılında “Kalitenin 100 akı” sloganıyla yeni lezzetlerle ve kampanyalarla tüketicilerine teşekkür ediyor.

Yöresel zenginlikleri üstün kalite anlayışla birleştiren Kemal Kükrer Türkiye’yi,  gerçek Şalgam Suyu ile tanıştırıyor. Çukurova’ya özgü bir içecek olan şalgam suyu, başta Adana olmak üzere birçok güney ilinde yaygın olarak tüketiliyor. Kemal Kükrer Adana’da kurduğu üretim tesislerinde, Adanalı ustaların orijinal tariflerine sadık kalarak, evde yapılmış kadar lezzetli şalgam suyu üretiyor. Kemal Kükrer üretim şekli ve tadı ile benzersiz olan şalgam suyunu, 26 Mayıs’ta düzenlediği özel bir gece ile tanıttı. Kükre Gıda Genel Müdürü Sabri Gülel, katılımlarından dolayı konuklara teşekkür ederek, Türkiye’yi gerçek şalgam suyu ile tanıştırmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Ünlü çı Ümit Besen ve fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un ev sahipliğinde gerçekleşen, sanat, cemiyet ve iş dünyasının Adanalı ünlü isimlerini bir araya getiren lansman davetine, Açelya Akkoyun, Altan Gördüm, Arif Keskiner, Ayşegül Dinçkök, Behzat Uygur, Betül Demir, Ceyhun Yılmaz, Didem Soydan, Faruk Tınaz, Kerem Cem, Menderes Samancılar, Nilgün Belgün, Selami Şahin, Redd Grubu ve Zeynep Tunuslu katıldı. Keyifli saatler yaşanan gecede Adana’ya özgü lezzetler eşliğinde ikram edilen Kemal Kükrer Şalgam Suyu’nun acılı ve acısız çeşitleri, misafirlerden tam not aldı.

Kemal Kükrer kalitesiyle hazırlanan Şalgam Suyu, geleneksel fermantasyon yöntemi ile benzerlerinden ayrılıyor.  Üretim şekli ve tadı ile benzersiz olan Kemal Kükrer Şalgam Suyu, sağlıklı ambalajıyla tüketiciye ulaşıyor. Acılı ve acısız çeşitleri bulunan Kemal Kükrer Şalgam Suyu, özellikle kebap lerinin vazgeçilmez içeceği. Kebabın yanı sıra farklı tatlarla, dört mevsim tüketilebilen şalgam suyunun vücut sağlığı üzerindeki olumlu etkileri de biliniyor. Şalgam Suyu, kışın hastalıklara karşı direnci artırmakla kalmıyor, fazla kilolardan kurtulmaya da yardımcı oluyor. Sıfır şeker oranıyla şeker hastalarının da rahatlıkla içebileceği şalgam suyu, kalp damar sağlığını da olumlu etkiliyor. Acılı ve acısız Kemal Kükrer Şalgam Suyu 250 ml, 750 ml cam şişe ve 330 ml, 1000 ml, 2000 ml pet ambalajlarda tüketiciye sunuluyor.

Kemal Kükrer Kemal Kükrer
Kemal Kükrer
Kemal Kükrer
Kemal Kükrer
Kemal Kükrer
Kemal Kükrer
Kemal Kükrer
Kemal Kükrer

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here