SunSplash Festival Bodrum
SunSplash Festival Bodrum SunSplash Festival Bodrum
SunSplash Bodrum

SunSplash Festival Bodrum bu yıl yine Aspat Koyu’nda düzenelecek. Bodrumun güneş-deniz-kum üçgeninde gerçekleşecek festival , mükemmel yaz tatilini dolu dolu, müzik ve muhteşem partiler keyifle geçirmek isteyenler için güzel bir fırsat yaratıyor.

SunSplash 22 – 28 Haziran 2015 tarihleri arasında izleyicilerine 7 gün boyunca müzik, büyüleyici bir lokasyon, el değmemiş özel bir plaj, yoga ve çeşitli atölyeler, aktivite alanı KidSplash, kamping alanı, gurme yiyecek içecek standları, Bazaar alanı ve fazlasını sunuyor.

SunSplash, farklı müzik türlerini yine aynı sahnede bir araya getiriyor. Bu yıl Andrew Ashong, Sadar Bahar, Romare, Daudi Matsiko ve ismi artık festivalle birlikte anılan Gilles Peterson, SunSplash’e konuk oluyor.

İşte SunSplash programında yer alacak isimler:

  • Hipnotize edici, yüzü geleceğe dönük soul ve R&B ritimlerinin yaratıcısı Andrew Ashong
  • Festivalde ilk kez performans leyecek olan Chicago’lu disco efsanesi Sadar Bahar
  • Elektronik müzik dünyasında son dönemin en etkileyici isimlerinden biri olan Romare
  • Ve elbette SunSplash festivaliyle özdeşleşen performansıyla efsanevi Gilles Peterson

Ayrıca Earl Gateshead, Lefto, Kyodai, Rainer Trueby, Phil Asher, Love Vinyl’s Stuart Patterson and Mighty Zaf ve Boiler Room’un küratörleri arasında yer alan Thris Tian da bu yıl SunSplash’te olacak.

Palmiye ağaçlarının gölgesinde, egzotik bir ortamda gün boyunca sahilde türlerinin en iyi müzikleri ile yorgunluklarını atarken, atölye çalışmalarında yeni keşiflere yelken açabilirsiniz. Sabah yogası, bootcamp, dans anatomi, poi, çiğ beslenme bu seneki atölyelerden sadece bir kaçı. Gündüz geceye dönüştüğünce Riverside Club ve Octopus Stage’de yer alacak ve Club Session’lar sabahın ilk saatlerine kadar devam edecek.

SunSplash, Aspat Koyu’nda, okaliptüs ağaçlarının gölgesindeki su kaynağının hemen yanına kurulu 65 adet bungalov odada, doğayla iç içe, sade, huzurlu ve keyifli bir konaklama fırsatı sunuyor. Aspat konaklama paketlerinde, çift kişilik odada bir hafta kişibaşı konaklama fiyatı 1370 TL (, akşam yemeği ve festival dahil). Festival alanına 1 km yakınlıkta butik otel konaklamalı paketler da mevcut.

Bu yıl Sunsplash’in yeniliklerinden biri de kamping alanı… Çadır konaklama kişibaşı fiyatı günlük 50 TL olarak belirlendi. Bu fiyata yiyecek ve festival bileti dahil değil.

Konaklamalı katılım dışında, festivale günlük giriş bileti ile katılmak da mümkün. Biletler haftaiçi 50 TL, hafta sonu 80 TL. İndirimli kombine paketler ise tüm hafta 340 TL, 26-28 Haziran haftasonu için 200 TL.

SunSplash’i çocuklar da dolu dolu yaşıyor. Her gün 14:00-17:00 saatleri arasında 3-8 yaş arası çocukların kabul edileceği süpervizörlü oyun ve alanı KidSplash açık olacak. Kidsplash katılımı, çocuk başına günlük 20 TL ek ücrete tabi. Site: http://sunsplash-festival.com

Aspat Plajı, Bodrum Akyarlar Tuzla Mevki  BODRUM / Muğla Turgutreis-Akyarlar minibüsüne binerek Aspat Plajı’nda inebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here