Açık Havada Tasty Cinema
Açık Havada Tasty Cinema Açık Havada Tasty Cinema
Açık Havada Tasty Cinema

Açık Havada Tasty Cinema ile hem hem keyfini bir arada yaşayabilirsiniz. Havuz başında açık havada yeme içme işleri’nin sürpriz menüsü eşliğinde bir Belçika esintisi bu sıcak akşamında özel bir deneyim yaşamak isteyenleri için bir fırsat sunuyor. Hillside Deniz Private Cinecity Trio Açık Hava sı’nın havuz başındaki serin ve rahat şezlonglarına uzanarak In Bruges filmini seyredebilirsiniz.

Collin Farrell ve Brendan Gleeson’ın başrollerinde oynadığı In Bruges filmi, adından da anlaşılacağı üzere, Belçika’nın en güzel kentlerinden biri olan Bruges’de geçiyor. Belçika’da geçen bu güzel filmi, yine Belçika mutfağından esinlenerek Yeme İçme İşleri tarafından oluşturulan sürpriz menü ve Belçika içecekleri ile tatlandırmak için konuklarını bekliyor.

30 Temmuz 2015 Perşembe 21:00’de başlayacak te film gösterimi ve tadım menüsünden sonra gece yarısına kadar ikramlar eşliğinde konuklar ve şeflerle sohbet imkanı olacak. Bilet ücretine, izlenecek filmin ücreti, bu filme özel olarak Yeme İçme İşleri tarafından hazırlanan sekiz parça çok özel tadım menüsü ve bu menüyle uyumlu olarak ikram edilecek üç farklı aromalı malt Belçika içeceği dahildir.

Tasty Cinema, koku ve tat alma duyularını dahil ederek film izleme keyfine yepyeni bir anlam katan, leziz bir deneyimdir. Filmin çarpıcı anlarını zenginleştirecek yiyecek ve içeceklerle, filme yeni bir boyut kazandırıyor.

Yer: Deniz Private Cinecity Trio Açık Hava Sineması Adres: Hillside City Club Trio, ataşehir

Tarih: 30 Temmuz 2015 21:00 Biletler: 144 TL http://tastycinema.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here