Kats Sahne Nisan Ayı Programı açıklandı. Alternatif performansların yenilikçi adresi Kats Sahne nisan ayında da oyunları ve lerine son hız devam ediyor.

Aşk listesi Kats Sahne Nisan Ayı ProgramıAŞK LİSTESİ: Hayallerinizde yarattığınız kadının ya da erkeğin nasıl olmasını dilerdiniz? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah gözlü… Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl… Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı… Zengin, fakir ya da idare eder. Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri? Ya da hayallerinizdeki insan; duygusal, aşk dolu, yumuşak, anlayışlı, yani belirgin bir fiziksel özelliği olmayan sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri olsaydı ne olurdu?
Ve şimdi sizlerden, bütün bu özelliklerden 10 tanesini seçerek karışık bir liste yapmanızı istesek acaba nasıl bir liste yapardınız? Büyük bir olasılıkla ortaya güzel bir “karışık” çıkardı.
TİYATRO ŞENAY bu yıl da, perdesini gizemli, eğlenceli, komik , şaşırtıcı bir oyunla açıyor. ‘Aşk Listesi’. Çok eğlenceli romantik bir komedi izlemek istiyorsanız sizi TİYATRO ŞENAY yapımı AŞK LİSTESİ oyununa bekliyoruz. 1,6,8,16,17 ve 29 Nisan, 20:30, 30-40-50 TL.

Yazan : Norm FOSTER, Yönetmen : Özdemir ÇİFTÇİOĞLU

Yönetmen Asistanı : Emre AKTAŞ, Çeviren : Menekşe UÇAROĞLU

Oyuncular : Onur ŞENAY, Pamela SPENCE, Ümit İLBAN

Işık Tasarım : Yüksel Aymaz, Dekor : Sırrı Topraktepe

Kostüm : Oxana Cozlova , Fotoğraf : Fethi KARADUMAN

Afiş Tasarım : Berkcan OKAR, Prodüksiyon : Kats Sahne

Oyun Süresi : 2 Saat (İki Perde)

kader arkadaşım Kats Sahne Nisan Ayı ProgramıKADER ARKADAŞIM: Zıt kutuplardaki iki kadının kader arkadaşlığı… Hayattan beklentisi kalmamış bir suçlu(Kamuran Akkor), hayatında daha önce hiçbir davaya girmemiş ve meslek aşkıyla yanıp tutuşan bir avukat(Özden Çiftçi) ile kafa kafaya verirse ne olur? Hayatlarını kaçırmış bu iki insan ortak bir noktada nasıl buluşur ve kim kime yardım eder? Gerisini merak ediyorsanız Kamuran Akkor’un ilk kez tiyatro sahnesine çıkacağı oyuna davetlisiniz. 10,13,15,22,27 ve 30 Nisan, 20:30, 30-40-50 TL.

Yazan: John Mortimer, Oynayanlar: Kamuran Akkor-Özden Çiftçi
Çeviren: Zeynep Küpeli, Yöneten: Onur Şenay
Dekor-Kostüm: Oxana Cozlova, Uygulayan: Sırrı Topraktepe
Afiş-Fotoğraf: Fethi Karaduman, Afiş-Tasarım: Berkcan Okar, Oyun Süresi :1 Saat (Tek Perde)

KUPA ROCK PARTİ: Kupa, Nisan 2010’da İlker Özbek ve Bora Ok tarafından kuruldu. Öncelikli amacı mutluluk kaynağı ürettiği eserleri kitlelerle paylaşmak olan grup, kurulduğundan günümüze kadar olan süreçte çok sayıda konser verdi. 2015 Haziran ayında değerli müzisyen Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde ilk albümü Yalancı Şehir’i yayınlayan Kupa, ilk video klibi albümdeki parçalardan “Hoşçakal”a çekti. Kupa, tüm iştahıyla üretmeye ve konserlerine devam etmektedir.

Kupa, 2 Nisan Cumartesi gecesi Türkçe ve Yabancı Rock repartuvarıyla Kats Sahne’de dinleyenleriyle buluşuyor. Bu muhteşem rock parti için yerinizi şimdiden ayırtın. 2 Nisan, 21:00, 20 TL.

Vokal-Gitar : İlker Özbek

Davul : Bora Ok

Gitar : Gökhan Özkaya

Bas : Onur Yorulmaz

Keman-Back Vokal : Melike Çetin

LATİN GECESİ: Kats Sahne’de Latin rüzgarı esiyor… Türkiye’nin önde gelen dans okullarında eğitmenlik yapmış Hülya Yılmaz ve Onur Alp Sancaktar eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürecek bu te sizleri birbirinden güzel sürprizler ve eğlenceli anlar bekliyor. Profesyonel dansçılar ile birlikte dans etmek ve etkinlik boyunca müziğin ritmine eşlik etmek için Kats Sahne Latin gecesinde yerinizi alın. 9 ve 23 Nisan, 21:30, 25 TL.

ALDIRMA GÖNÜL: Kats Sahne’nin misafir ettiği ‘Aldırma Gönül’ bir ayrılık hikayesi ve büyüyen bir sevda masalı aslında… İçimizden uğurlayamadıklarımıza yakılmış bir ağıt. Mazinin dehlizlerinde kaybolan bir adamın, beş şairle hayata tutunma çabası. Yaşadıklarıyla okudukları arasında sıkışıp kalan ve kendi içinde hapsolmuş bir Adam’ın hikayesi. Haksızlığın gölgesinde ziyan edilen hayatların hesapları altında ezilmiş, zihninin hapishanesinde tutsak, kaybedilmiş bir aşkın ve ömrün öyküsüdür…

Hangimiz terk etmedik ya da terk edilmedik en azından? Aşk acısını en derinlerde hissetmedik mi? Sevmenin di’li geçmiş zamanı olmaz! Sevmek fiili geçmiş zamanda anılamaz! Şimdiki zamanın seviyorumu olur ancak, en genişinden severim dersin… Ötesi yok! Bunu bilesin… Aldırma Gönül “Sevdalar terketmez insanı” diyen bir adamın soluksuz izlenecek aşk ve umut dolu haykırışıdır… 3,14 ve 24 Nisan, 16:00 (3 ve 24 Nisan), 20:30 (14 Nisan),Tam 30 TL/Öğrenci 20 TL.

Yazan Yöneten: Özgür Akçay Oynayan: Arda Esen Oyun Süresi : 75 dk (Tek Perde)

Kats Sahne Nedir? Kültürel ve deneyimsel aktivitelerin merkezi Kats Sahne, Türkiye’ye yenilikçi bir performans anlayışı getiriyor. 2 ay önce kurulan Kats Sahne, oyunlardan kabarelere, konserlerden workshoplara, kişisel gelişim çalışmalarından atlı okçuluğa kadar bir çok etkinliği bünyesinde bulunduran bir deneyim sunuyor. Kamuran Akkor ve Tiyatro Şenay’ın hayallerini gerçekleştirmek için kurdukları mekan, benzersiz bir projesi niteliğinde.

Kats Sahne adres: Müselles Sokak No:3 Esentepe – Şişli /
İletişim: 0 212 263 10 63

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here