Ölü Ozanlar Derneği sahnesinde seyirci ile buluşmayı bekliyor. Unutulmaz Ölü Ozanlar Derneği tiyatro sahnesine taşınıyor. Tiyatro Kedi tarafından sahneye konulan oyunda Robin Williams’ın canlandırdığı edebiyat öğretmeni John Keating karakterine usta oyuncu Can Gürzap hayat veriyor. Şu sıra son hazırlıkları yapılan oyun, prömiyerini 4 Nisan’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde yapacak.

Can Gürzap ve Hakan Altıner Ölü Ozanlar Derneği tiyatro sahnesindeAkademi ödüllü Ölü Ozanlar Derneği filmi Tiyatro Kedi tarafından tiyatro sahnesine taşınıyor. Edebiyat öğretmeni John Keating’in çok disiplinli bir erkek okuluna atanmasını ve burada öğrencilerini in bambaşka dünyasıyla tanıştırmasını, onların dünyaya farklı açılardan bakmalarını sağlamasını anlatan filmde Robin Williams’ın oynadığı Jonh Keating karakterine usta çı Can Gürzap hayat veriyor. Prömiyerini 4 Nisan’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde yapacak oyunun provaları yine Trump AVM sahnesinde son hızıyla devam ediyor.

Robin Williams Ölü Ozanlar Derneği tiyatro sahnesindeTrump Alışveriş Merkezi’nde prova molasında objektiflere takılan Can Gürzap ve oyunun yönetmeni Hakan Altıner, büyük bir keyif ve heyecanla provalara devam ettiklerini belirtti. Ölü Ozanlar Derneği’nin kült bir film olduğunu, oyununu da en iyi şekilde sahneye yansıtmaya çalışacaklarını Gürzap ve Altıner, “Çok genç ve kalabalık bir ekiple çalışıyoruz. Çok iyi bir oyun geliyor. Herkesi 4 Nisan’da Trump sahnesindeki ilk gösterime bekliyoruz” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here