Digital Revolution sini ücretsiz gezme. Gerçeklik kavramını yeniden belirleyen ve deneyim odaklı kurgusu ile farklı dallarını bir araya getiren Digital Revolution sergisi, 23 Nisan’da hayallerine dokunmak isteyen tüm lara kapılarını açıyor. Dünyaca ünlü sanatçılar, yapımcıları, tasarımcılar, müzisyenler ve oyun üreticilerinin harika işlerini görme ve anlama fırsatı yakalayacak çocuklar, ücretsiz atölyeler ile de dijital dünyada keyifli bir yolculuğa çıkacak. Digital Revolution sergisini ücretsiz gezme-2 Digital Revolution sergisini ücretsiz gezmeYaratıcılığın sınırlarını zorlayan sanatçıların ilham veren çalışmalarına ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki “Digital Revolution” sergisi, 23 Nisan’da tüm öğrencilere ücretsiz olacak.

Digital Revolution sergisini ücretsiz gezme Digital Revolution sergisini ücretsiz gezmeElektronik Atıklar Geleceğin Mucitleri ile Canlanıyor

Atölye çalışmalarıyla çocuklar hayal dünyalarında bir geziye çıkacaklar. Bu gezide çocuklar, dijital dünyanın uzmanları gibi rol oynayacak ve hayallerindeki düşünceleri uygulamaya çalışacak. Hayatı daha sağlıklı, neşeli, pozitif kılmak için elektronik atıklar ve yardımcı tasarım malzemeleriyle makine, araç, obje ya da fikir tasarlayan çocuklar kendi gelecekleri için hayal güçlerini kullanacak. Çocuk atölyelerine önerilen katılım yaşı 8-9’dur.

Elektronik Atıklar Geleceğin Mucitleri ile Canlanıyor

Yer: Zorlu PSM, SkyLounge  Tarih: 23 Nisan Cumartesi   Saat: 13.30-15.30 / 16.00-18.00

Ücretsiz gerçekleşecek bu etkinliğe dijitaldevrim.zorlupsm.com/atolyeler adresinden ya da 0216 414 26 30”u arayarak kayıt olunabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here