Della Luna Yeniköy dondurmaları, çikolataları ve pasta ürünleri ile öne çıkan bir mekan. Menüsüne eklediği makarna, salata,sandviç ve köfte gibi lezzetleri de ekleyip üst katını hizmete açmış. Sahibi seramik çısı bir hanım o sanatsal eserlerini yaparken gösterdiği özeni mekanın mimarisini de doğal olarak etkisi görülmüş. Her yer renkli pozitif enerjili , terasdaki bahçe yazları keyifle yiyebileceğiniz bir alan yaratıyor. Havalarında düzelmesi ile Yeniköy taraflarına geldiğinizde sabah sına , öğle, akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz bir mekan. Makarna menüsünde bulunan Anne usulü makarnası kıymalı ve taze fesleğen eşliğinde sunuluyor.


Moğol makarnasında ise Bonfile dilimleri,kestane mantarı,krema sos ile servis ediliyor. Tatlılarda ise Magnolia,Tiramisu,kup gibi çeşitler bulunuyor.Yolunuz Della Lunaya düşerse bu tatları denemeden geçmeyin.

Köybaşı Caddesi Kapalı Bakkal Sokak No:170 Yeniköy-Sarıyer/ Telefon : 0 212 223 03 43Della Luna Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato Della Luna Yeniköy

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here