Jehan Barbur

Bu haftasonu da neler var, ilk önerim üçüncüsü düzenlenecek olan ve gelenekselleşen ’da Her Yer Müzik” olacaktır. İKSV’nin müzik danışmanlığında hazırlanan festival Kanyon’un farklı alanlarında misafirler ile bir araya gelerek ve birçok farklı performansa ev sahipliği yapacak. “Kanyon’da Her Yer Müzik”, Model, Pinhani ve Jehan Barbur gibi ünlü müzisyenlerin yanı sıra hem genç yetenekleri hem de alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerini ağırlayacak.

Festival ana sahnesinin yıldız konukları, her performansıyla kendine hayran bırakan Model, kendine özgü sesi ve yorumu ile Jehan Barbur ve kısa sürede büyük bir başarıyı yakalayan Pinhani olacak. Müziğine ruhunu katmayı başaran Barış Demirel,sesi ve eserleri ile hayran bırakan Can Gox, hem besteleri hem de tınılarıyla farklılığı yakalayan In Hoodies “Kanyon’da Her Yer Müzik” ana sahnesinde performanslarını leyecek.

Ana sahne dışında; Kanyon’un farklı alanlarındaki özel performanslar ile müzik keyfi geniş bir alana yayılacak. Intersport’ta kendi bestelerin başarılı bir şekilde yorumlayan genç yıldız adayı Gökcan Sanlıman, Kanyon Teras’ın doğa ile iç içe havasında şarkıları ile insan ruhuna dokunan Kahraman Deniz, Joint Idea’da farklı ritimleriyle ve sıcak ezgileriyle Can Güngör, Wagamama’da neşeli melodileri ve orijinal müzikleriyle Palmiyeler ve D&R’da ileride ismini daha çok duyuracak Sena Şener’in yaşatacağı müzik keyfine ek olarak Kanyon’un farklı yerlerinde karşınıza çıkacak renkli repertuarlarıyla Brassist ile müziğin farklı notaları Kanyon’da hayat bulacak. ler ücretsizdir.

13 Mayıs Cuma  16.30 – D&R Sena Şener  18.00 – Intersport Gökcan Sanlıman
19.30 – Ana Sahne In Hoodies  21.00 – Ana Sahne Pinhani

14 Mayıs Cumartesi  15.00 – Kanyon Teras Kahraman Deniz   17.00 – Wagamama Palmiyeler
18.30 – Ana Sahne Can Gox  21.00 – Ana Sahne Model

15 Mayıs Pazar  14.00 – Macrocenter Brassist  15.30 – Ana sahne Barış Demirel
16.30 – Aeropostale Önü Brassist 17.00 – Ana sahne Jehan Barbur  19.00 – Joint Idea Can Güngör

lerden önce Bikrepe uğrayıp kendinize krep ve pankek şöleni de yapabilirsiniz. girişinin tam karşısındaki kapıdan girince şirin sarı bikrep arabasını göreceksiniz.


Mayıs ayı etkinliklerini ayrıca buradan da bakabilirsiniz.  http://www.gezginnerede.com/2016/04/28/mayis-ayi-etkinliklerini-burada-topladim/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here