Philips AmbiLux LightNight gecesi

Philips AmbiLux LightNight gecesi ,Philips TV’nin televizyon izleme deneyimini kökten değiştirecek yeni televizyon modeli Philips AmbiLux; ışığın büyülü dünyasında müzik, gastronomi ve teknolojinin buluştuğu rüya gibi bir gecede tanıtıldı.

Beykoz Kundura Fabrikası’nda düzenlenen LightNight gecesinde lansmanı gerçekleşen AmbiLux modelinde , etrafında bulundurduğu ve TV ekranındaki renkleri televizyonun etrafına yansıtmaya yarayan 9 adet projektörle TV izleme deneyimini kökten değiştiriyor. Philips AmbiLux modelinin lansman gecesine “Işık” konsepti ile de görsel bir şölen sundu. Ayhan Sicimoğlu’nun i , Neolokal’in ünlü şefi Maksut Aşkar hazırladığı ışık temalı özel lezzetler gelen konuklara sunuldu.

Philips AmbiLux LightNight gecesi philips ambilux lightnight gecesiPhilips Dört Çekirdekli işlemci, heyecan verici bir oyun deneyimi için Android’in gücüyle bir araya geliyor. Android ile TV’nizde süper hızlı, sezgisel ve keyifli bir şekilde gezinebilir, uygulama başlatabilir ve video oynatabilirsiniz. Ultra HD TV, geleneksel Full HD TV’den 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahiptir. 8 milyondan fazla piksel ve benzersiz Ultra Çözünürlük geliştirme teknolojimiz sayesinde, orijinal içerik ne olursa olsun daha iyi görüntüler elde edersiniz. Geliştirilmiş keskinlik, artırılmış derinlik algısı, üstün kontrast, akıcı doğal hareket ve kusursuz ayrıntıların tadını çıkarın.

Bu çığır açan yeni TV’de Philips Ambilight projeksiyon sistemi bulunuyor. Ekrandaki renk ve aksiyon TV’yi saran duvarın üzerinde yeniden hayat buluyor. Dokuz projektör sayesinde, bugüne kadar eşine rastlanmamış bir TV deneyimi sunuluyor.

Devrim yaratacak Ambilight projeksiyon teknolojisinde, her biri AmbiLux TV’nin arkasında hassas şekilde konumlandırılan dokuz minik projektör ile görüntüler ekranın dışına da taşıyor. Ekran üzerindeki görüntü, hareket ve rengin seti çevreleyen arka duvara kusursuz şekilde yansıtılıyor. TV izlemenin sınırlarını tam anlamıyla yıkan sarmalayıcı bir deneyim yaratmak için Ambilight projeksiyon sisteminin görüntüleri üstün netlik, canlı renkler ve üst düzey kontrast ile birleşiyor.

Diğer yandan yeni Ambilight Müzik Modu, ister Spotify, ister USB, isterse de bir müzik kanalı, TV üzerinden çalınan her türlü müziğin dinamiklerini takip ederek bunlara tepki verebilen renkli bir ışık halesi yaratıyor. Tüketiciler, bir dizi renkli ön ayar arasından seçim yapabildikleri gibi şarkıların rastgele seçildiği parti moduna da geçebiliyorlar. 65inch Philips AmbiLux’un tavsiye edilen satış fiyatı 17.999 olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here