Akasyada açık hava Geceleri , Anadolu yakasının önemli kültür merkezlerinden biri olan Akasya, açık havada gerçekleştirdiği “Sinema Geceleri” ile sinemaseverlerin keyifli bir yaz geçirmelerini sağlıyor. Aksiyondan komediye, animasyondan fantastik sinemaya geniş bir yelpaze sunan program kapsamında, gişede başarı sağlamış yerli ve yabancı yapımlar ücretsiz olarak gösterime giriyor.

Bu sene üçüncüsü gerçekleşecek Akasya Park “Sinema Geceleri” programı, 5 Ağustos’ta gösterilecek, tüm dünyada önemli bir izleyici kitlesine sahip olan Star Wars serisinin son i, Star Wars: Güç Uyanıyor (Yıldız Savaşları 7) ile başlayacak. Tek istediği dövüş sanatlarında ustalaşmak olan sevimli Po karakteriyle ların sevgisini kazanan ünlü çizgi film kahramanı Kung Fu Panda 3, 12 Ağustos’ta perdelere yansıyor. Süper kahramanları bir araya getiren Batman v. Superman: Adaletin Şafağı,19 Ağustos’ta gösterime girerken, Çağan Irmak’ın son filmi Nadide Hayat, 26 Ağustos’ta, sadece çocukların değil gençlerin de beğenisini kazanan Minyonlar, 2 Eylül’de izleyiciyle buluşuyor.

En çok devam filmi çekilen fantastik bilimkurgu efsanesi X-Men: Apocalypse, 9 Eylül’de hayranlarını bir kez daha Akasya Park’ta bir araya getiriyor. Akasya “Sinema Geceleri” programı, Şebnem Burcuoğlu’nun en çok satan ikinci romanından uyarlanan romantik yapım Kocan Kadar Konuş: Diriliş, 10 Eylül Cumartesi günü son buluyor.

Akasyada açık hava Sinema Geceleri akasyada açık hava sinema geceleri

Program:

5 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Star Wars: Güç Uyanıyor

12 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Kung Fu Panda 3

19 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Batman v. Superman: Adaletin Şafağı

26 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Nadide Hayat

2 Eylül Cuma, Saat: 21.00 / Minyonlar

9 Eylül Cuma, Saat: 21.00 / X-Men: Apocalypse

10 Eylül Cumartesi, Saat: 21.00 / Kocan Kadar Konuş: Diriliş

AKASYA’YA ULAŞIM:

Anadolu yakasının seçkin semtlerinden ve konumu itibariyle İstanbul’un merkez noktalarından biri olan Acıbadem’in kalbinde yer alan Akasya’ya, metro, metrobüs ve Marmaray bağlantılarıyla ulaşmak mümkün. Kendi araçları ile gelecek misafirler Akasya otoparkından ve vale hizmetlerinden de yararlanabilirler.

Akasya Park’ta gerçekleşecek “Sinema Geceleri” ücretsizdir. Avrupa yakası ücretsiz sinema fırsatı için tıklayın 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here