PAYLAŞ

1994’ten beri gerçekleştirilen Sónar Istanbul i , benzersiz bir format ve içeriği sayesinde, avangard ve elektronik dans müziğinin en yeni trendlerini bir araya getirerek, deneyselliği elden bırakmayan, esnek bir doğaya sahip kültürel bir tir.  24 Mart 2017 – 25 Mart 2017  tarihlerinde Zorlu Performans ları Merkezinde gerçekleşecek.
5.000 kişilik kapasitesiyle iki gün boyunca eş zamanlı olarak 4 farklı sahnede lerin ve konferansların, ayrıca Zorlu PSM’nin tüm alanlarına yayılmış lerin, sanat ve teknoloji performanslarının gerçekleşeceği Sónar Istanbul Festivali , yerli ve yabancı sanatçılar ile lularla şimdiye kadar hiç yaşamadıkları özgün bir deneyim imkânını sunacak.

Sónar İstanbul, Türkiye’de ilk kez Charm Music organizasyonu ve İstanbul’un en prestijli etkinlik kompleksi olan Zorlu Performans Sanatları Merkezi işbirliğiyle izleyicisi ile buluşacak.

5.000 kişilik kapasitesiyle iki gün boyunca eş zamanlı olarak 4 farklı sahnede konserlerin ve konferansların, ayrıca Zorlu PSM’nin tüm alanlarına yayılmış sergilerin, sanat ve teknoloji performanslarının gerçekleşeceği Sónar İstanbul, yerli ve yabancı sanatçılar ile İstanbullular’a şimdiye kadar hiç yaşamadıkları özgün bir deneyim imkânını sunacak.

Bir Cevap Yazın