TADIM ile Yaz leri , Bkm organizasyonu ile 23 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında Harbiye Açıkhava su’nda  “TADIM ile Yaz Konserleri” kapsamında sevdiğiniz isimler sizlerle buluşacak.

Temmuz ve eylül ayında gerçekleşecek konser, müzikli gösteri, komedi şov ve birbirinden eğlenceli sahne leri Açıkhava’nın muhteşem atmosferinde izleyenleri büyüleyecek.

“TADIM ile Yaz Konserleri” kapsamında Harbiye Açıkhava’da gerçekleşecek konserler sırasıyla:
23 Temmuz Ata Demirer Gazinosu ; Ata Demirer’in, Harbiye Açıkhava’nın büyülü atmosferinde, sımsıcak bir akşamında söyleyeceği 7’den 70’e hitap eden şarkılarına Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra ve dansçılar eşlik edecek. Hoş sohbeti ve kendine has üslubuyla da yapacağı şakalar izleyenleri kahkahaya boğacak.

28 Temmuz Candan Erçetin ; Candan Erçetin 28 Temmuz’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sizlerle olacak.
30 Temmuz Kenan Doğulu ; Kenan Doğulu 30 Temmuz’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda dinleyicisiyle buluşuyor.
21-22 Eylül Sıla ; “Mürekkep” isimli altıncı stüdyo albümünü yaz başında çıkaran Sıla, 21 ve 22 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.
26 Eylül Nil Karaibrahimgil ; Her zaman farklı sahne performansları ile hayranlarının karşısına çıkan ve yaptığı sürprizlerle adından hep söz ettirmeyi başaran Nil, bu kez sadece şarkı söylemeyecek. Harbiye’ye gelen seyirci Nil’den hikayeler dinleyecek; Nil, enstrümanları ile hem çalacak hem söyleyecek; Nil, kızlara hep bir ağızdan seslenecek; Nil, kabul edilmeyen jinglelar da çalacak.
28 Eylül Güldür Güldür Show ; Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışı ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek.
30 Eylül Ziynet Sali ;Ziynet Sali, 30 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here