KITE , Türkiye Yelken Federasyonu ve Playmaker Sports&Entertainment tarafından düzenlenecek Türkiye’nin en büyük ulusal kiteboard organizasyonu ‘İstanbul Kiteboard Festival’ 10-14 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek. Bir prestij ve ünvan yarışı olan Maximum Kiteboard Turkish Open’da, kitefoil, slalom ve freestyle kategorilerinde, birbirinden iddialı 120 sporcu şampiyonluk için yarışacak.

Kiteboard için en uygun sahillerden biri olan Kilyos’ta yer alan BURC Beach’te düzenlenecek olan Maximum Kiteboard Turkish Open’e Taner Aykurt, Ejder Ginyol, Armağan Ersolak, Başak Çakmak, Enç Özen, Serkan Erkek, Alperen Beyli, Kerem Balık, Çisil Özen, Arzu Taylan gibi şampiyon isimler katılacak. Final yarışları sonunda kitefoil, slalom ve freestyle disiplinlerinde kadın ve erkek kategorilerinde dereceye giren sporcular ödüllendirilecek.

İSTANBUL KITE FESTIVAL İstanbul kite festival2013 yılından beri Maximum Kart’ın desteği ile gerçekleşen Türkiye’nin en büyük kiteboard organizasyonu Maximum Kiteboard Turkish Open, her sene içeriğini daha da zenginleştirerek kiteboard sporuna duyulan ilginin artmasını sağlıyor.

ISTANBUL KITE FESTIVAL PROGRAM:

10 AĞUSTOS, Çarşamba

Yarışmacı kayıtlarının alınması

Açılış partisi

Plaj aktiviteleri

11 AĞUSTOS, Perşembe

Maximum Kiteboard Turkish Open 1. Gün

DJ Performanslar

Plaj aktiviteleri

12 AĞUSTOS, Cuma

Maximum Kiteboard Turkish Open 2. Gün

DJ Performanslar

Plaj aktiviteleri

13 AĞUSTOS, Cumartesi

Maximum Kiteboard Turkish Open 3. Gün

Canlı müzik performansları

Plaj Aktiviteleri

14 AĞUSTOS, Pazar

Sony SUP Race

Sony HangTime Race

Kapanış Seremonisi ve ÖDÜL töreni

Kapanış partisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here