Mulinello Caffe & Pizzeria , Bu sefer sizlere açılalı üç ay olmuş olan Zühtüpaşa Mahallesinde bulunan Napoli usulü pizzaları ile kendinden söz ettireceğini inandığım Kızıltopraktaki bu ferah bahçeli Mulinello Caffe & Pizzeriayı anlatmak istiyorum. Mulinello Caffe & Pizzeria mulinello caffe & pizzeria Kalabalıktan biraz uzaklaşmak isterseniz burası tam size göre bahçesindeki masaları iç kısmında özel günlerde yapabileceğiniz ler için alanı var. Mekanın menüsünde sabah başlangıçlar olarak Kruvasan, Gül böreği,Havuçlu kek, Anne poğaçası gibi seçenekler var yanında çoğu yerde bulunan çeşitleri de menüden inceleyebilirsiniz.

Benim gittiğim vakit mesai çıkışı olduğu için pizzalarını deneme şansımız oldu , akşam esen o esinti ile bahçesinde Pizza Fume ve Pizza Melanzana denedik ikisinde de bol malzeme ve fiyatları uygun pizzalar 8 dilim olarak sizlere sunuluyor. Pizza Melanzana bana daha çekici geldi içinde domates sos, fesleğen, mozzarella, parmesan, közpatlıcan ve füme etden oluşuyor. Pizza Fumede ise peynir sos,kırmızı soğan,füme et ve maydanoz bulunuyor. Pizzanın yanında serinletici olarak Limomata veya Frozen Mango-Karadut-Yeşil elmadan birini tercih edebilirsiniz. Tatlılarda ise limonlu cheesecake ,tiramisu gibi seçenekler sunuluyor.

Mulinello Caffe & Pizzeria Adres: Zühtüpaşa Mahallesi, Itri Dede Sokağı, No 62/2, Kadıköy, 0216 4506006 Çalışma saatleri 09.00-24.00 arası pazarları kapalı yaz sezonunda

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here