PALOMAR BAR RESTAURANT , Purl Group bünyesinde yer alan PALOMAR BAR & RESTAURANT Karaköy’ ün merkezinde The Purl Hotelin üstü katında yer alıyor. Uluslararası lezzetleri geleneksel lezzetler ile harmanlayarak gelen misafirlerine sunan mekan, her damak tadına uyacak bir lezzet menüsü yaratmış.antep-fistikli-erincan-tulum-pane PALOMAR BAR RESTAURANT Şef Ersin Avşar; Türk Mutfağı’ nın çeşitliliğini, uluslararası lezzet dokunuşları ile bir üst seviyeye taşırken yenilikçi, farklı ve bütünsel menüsü ile ‘PALOMAR BAR& RESTAURANT’ konuklarına Karaköy’de eşsiz bir deneyimi sunuyor.ahtapotcarpaccio PALOMAR BAR RESTAURANT Trüf Yağlı Ahtapot Carpaccio’ dan Orkinos Tartar’ a, Karidesli Ravioli’ den Uykuluk Risotta’ ya, Beyaz Morina Tava’ dan, Minekop Buğulamaya, Dana Bonfile Izgara’ dan, Mürdüm Erikli Ördek’ e kadar bir çok değişik lezzet, sizleri bir serüvene hazırlıyor.

Tadımlıklardan başlarsak Antep fıstıklı Erzincan tulumu pane iyi bir başlangıç olur.Organik keçi boynuzu pekmezi ve kuru incirle sunulan leziz bir başlangıç, yanında kabak çiçeği kızartması  yada İzmir Bergama tulum,Kars gravyer, İsli Çerkez peyniri, Erzincan tulumdan oluşan peynir tabağını da tercih edebilirsiniz.  Yemeğe eşlik etmesi için kokteyllerinden ya da zengin şarap menüsünden tercihinizi yapabilirsiniz.

palomar-bar-kokteyl PALOMAR BAR RESTAURANTMenüde paylaşımlıklar da size önerebileceğim lezzetlerden ilki  Trüf Yağlı Ahtapot Carpaccıo olacak meşe ile tütsülenmiş ahtapot ve deniz börülcesi ile servis ediliyor.Karidesli Ravıolı  ise elde açım hamuru ıspanaklı taze köy tereyağı ile sunuluyor. Lazanya ise sübye mürekkepli elde açım hamur, karides, ahtapot, yengeç,kalamardan oluşuyor.Ana yemekte Jumbo karides ızgara, Mürdüm erikli ördek,dana bonfile ızgara gibi çeşitler menüde yerini almış. Tatlı da ise kırmızı şarap soslu armut tatlısı ve çikolatalı creme bruleeden biri ile bu yemeği sonlandırabilirsiniz .

palomar-bar-restaurant-teras PALOMAR BAR RESTAURANTSalı-Pazar günleri arasında açık olan mekan (Pazartesi kapalı) 18:30-02:00 saatleri arasında hizmet veriyor. 2 kattan oluşan ‘PALOMAR BAR & RESTAURANT’ ın boğaza nazır deniz manzarası ve gün batımı eşliğinde iş çıkışı yorgunluk atıp keyifli bir yemek yiyebilir, farklı kokteyllerden deneyip müziğinizi dinleyebilirsiniz. 104 kişilik oturma kapasitesi, sıcak masif ceviz ahşap panelleri, üstü tamamen açılabilen tavanı  360 derece bir manzara deneyimi ile birleşerek inanılmaz bir keyfe dönüşüyor.

PALOMAR BAR & RESTAURANT, teras katında Cuma ve Cumartesi akşamları haftasonu başlangıç için ideal, hafta içi ise çarşambaları gerçekleşen Fasıllı meyhane geceleri ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Mekanı özel davetleriniz, iş yemekleriniz, lansman ve özel partiler için de tutabilme imkanı var.

Adres: The Purl Hotel, Müeyyedzade Mahallesi, Bankalar Caddesi, No 2/1, Beyoğlu,  0212 249 77 00Palomar Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato PALOMAR BAR RESTAURANT

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here