PAYLAŞ
koşu
Vodafone Maratonu

“Vodafone 38. İstanbul Maratonu Kahramanlar Koşusu (Halk Koşusu) 13 Kasım Pazar günü iki kıta arasında koşulacak. 42 Kilometre, 15 Kilometre ve 10 Kilometre kategorilerinde yaklaşık 27 bin sporcunun yer alacağı koşuda halk koşusu da İstanbullulara köprüde keyifli bir pazar günü geçirmesi sağlayacak. İstanbullunun katılacağı halk koşusunda ise kayıtları başladı 1 Kasım Salı gününden itibaren Vodafone 38. İstanbul Maratonu Halk Koşusu kayıtları; İBB Spor A.Ş. tesislerinde ve İstanbul’da belirlenen meydanlarda kurulan stantlarda yapılıyor. Maraton Fuarı; Her yıl Halk Koşusu sonrasında koşuyu tamamlayanlara verilen tişörtler, bu yıl Kahramanlar Koşusu’dan önce, birlik ve beraberlik görüntüsü vermek adına, 10-12 Kasım tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Maraton Fuarı’nda dağıtılacaktır.

Halk Koşusu Kayıtları :-Taksim Meydanı -Kadıköy Meydanı -Üsküdar Meydanı
-İstanbul Büyükşehir Belediyesi Önü (Saraçhane-Fatih) -Spor A.Ş. Genel Müdürlüğü (Fatih)

Tesisler: -AVCILAR SPOR KOMPLEKSİ -BAYRAMPAŞA SPOR TESİSİ
-BEYKOZ SPOR TESİSİ -BEYOĞLU SPOR TESİSİ
-BEYOĞLU YÜZME HAVUZU -ÇAKMAK YÜZME HAVUZU (ÜMRANİYE)
-ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ -ÇIRPICI SPOR TESİSİ (ZEYTİNBURNU)
-DUDULLU SPOR TESİSİ -FATİH SPOR KOMPLEKSİ -FLORYA SPOR TESİSİ
-GÜLBAHÇE SPOR TESİSİ (GÖZTEPE) -HAKKI BAŞAR SPOR TESİSİ (ESENLER)
-HALDUN ALAGAŞ SPOR KOMPLEKSİ (ÜMRANİYE) -HALKALI ÇAMLIK SPOR TESİSİ-HALKALI YÜZME HAVUZU -HAMZA YERLİKAYA SPOR KOMPLEKSİ (GAZİOSMANPAŞA)
-HASAN DOĞAN SPOR KOMPLEKSİ (KARTAL) -HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR TESİSİ (BAYRAMPAŞA) -KAYNARCA SPOR TESİSİ -KUŞTEPE SPOR TESİSİ
-MALTEPE SAHİL SPOR TESİSİ -METİN OKTAY SPOR TESİSİ (SARIYER)
-PENDİK ÇAMLIK SPOR TESİSİ -PENDİK KURTKÖY SPOR KOMPLEKSİ -PENDİK SAHİL SPOR TESİSİ -SAFA TEPESİ SPOR TESİSİ (SANCAKTEPE) -SEFAKÖY YÜZME HAVUZU
-SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU SPOR TESİSİ -SİLİVRİKAPI BUZ PİSTİ VE SPOR TESİSİ (ZEYTİNBURNU) -SİNAN ERDEM SPOR SALONU (BAKIRKÖY)
-SULTANBEYLİ GÖLET -TEVFİK AYDENİZ SPOR TESİSİ (EYÜP)
-TUZLA SAHİL SPOR TESİSİ -YENİDOĞAN YÜZME HAVUZU (SANCAKTEPE)
-YEŞİLPINAR YÜZME HAVUZU (EYÜP)-YEŞİLVADİ SPOR TESİSİ (ÜMRANİYE)

Katılımcılar; 13-30 Kasım 2016 tarihleri arasında, belirtilmiş olan dağıtım noktalarından kaşelenmiş olan göğüs numaralarını iade ederek Madalya ve Sertifika’larını alabilirler.

Dikkat: Dağıtımlar sadece belirtilen tarihler arasında ve belirtilen adreslerden yapılacaktır. Organizasyon görevlileri tarafından kaşe basılmamış göğüs numaraları için hiçbir hak iddia edilemez.

koşu Vodafone  İstanbul Maratonu
Vodafone 38. İstanbul Maratonu

1 YORUM

  1. […] 38. İstanbul Maratonu 13 Kasım 2016 pazar günü koşulacak. Vodafone 38. istanbul Maratonu Kahramanlar Koşusu (Halk Koşusu) Kayıtları 1 Kasım 2016 Salı Günü İtibariyle Başlıyor! Vodafone İstanbul Maratonu’nun, her yıl Halk Koşusu adı ile koşulan kısmı bu yıl, “15 Temmuz Şehitleri Şehitleri İçin Koşuyoruz” sloganı ile, Kahramanlar Koşusu adı altında koşulacak. Her yıl Halk Koşusu sonrasında koşuyu tamamlayanlara verilen tişörtler, bu yıl Kahramanlar Koşusu’dan önce, birlik ve beraberlik görüntüsü vermek adına, 10-12 Kasım tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Maraton Fuarı’nda dağıtılacaktır. Kayıt noktaları: -Taksim Meydanı -Kadıköy Meydanı -Üsküdar Meydanı -İstanbul Büyükşehir Belediyesi Önü (Saraçhane-Fatih) -Spor A.Ş. Genel Müdürlüğü (Fatih) […]

Bir Cevap Yazın