Şebnem Ferah Zorlu i aralık ayında gerçekleşecek. Türk rock müziğinin en güçlü kadın seslerinden Şebnem Ferah,  Zorlu Performans ları Merkezi’nde unutulmaz canlı performanlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Bugüne kadar yayınladığı 7 stüdyo ve 1 konser albümü ile her geçen gün sayısı daha da katlanan eşsiz bir hayran kitlesi edinen Ferah; Bursa’da başlayan, 1988 yılında kurduğu grubu Volvox’la şekillenen, solo kariyeriyle de zirvesini gören kariyerinde son olarak 2013 yılında Od isimli albümünü yayınladı.

1996 yılında yayınlanan Kadın isimli albümü ile ilk adımına tanıklık ettiğimiz Şebnem Ferah‘ın solo kariyeri, dinleyicilerine farklı hikayeler anlatan, şarkı sözü ve şarkı yazımı bakımından hayli güçlü eserlerin kesişiminden oluşuyor. Bugüne kadar Sezen Aksu, Onno Tunç, İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan, Umay Umay, Müzeyyen Senar, Haluk Levent, Kargo ve Kenan Doğulu’nun da aralarında bulunduğu birbirinden değerli müzisyenlerle çalışarak Türk rock ve popüler müziğine damgasını vuran Ferah’ın en önemli özelliklerinden biri ise şüphesiz ki güçlü canlı performansları…

Şebnem Ferah Zorlu konseri Şebnem ferah zorlu konseri
Şebnem Ferah Zorlu konseri

4 Nisan 1997’de, İzmir Ege Üniversitesi’nde 6.000 kişinin izlediği performansla başlayan Şebnem Ferah’ın solo konser kariyeri, aradan geçen 18 yılın ardından yurt içi ve yurt dışındaki sayısız konserle daha da genişledi. Günümüzde zirvesine ulaşarak çok daha etkileyici hale gelen, sanatçının güçlü yorumu ve sadık hayran kitlesinin birleşimiyle unutulmaz bir tecrübe vadeden Şebnem Ferah konserleri, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yeni bir çıta bulacak.

Şebnem Ferah; 2 Aralık Cuma / Ana Sahne Üstü Ayakta Konser

Etkileyici sahne performansıyla dinleyenleri büyüleyen Şebnem Ferah, geniş repertuvarıyla Zorlu PSM’de sahne üstü ayakta konser deneyimi yaşatacak. Türkçe Rock türünün güçlü sesi Şebnem Ferah Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 2 Aralık’ta Zorlu PSM’de olacak.

Konserin hemen ardından ise, saat 00.00’da, hayranları tarafından “one man band” (tek kişilik rock grubu) olarak tanımlanan ve Şebnem Ferah’ın official after show party DJ’iolarak bilinen Nikki Wild setinin başında Studio’da olacak.

Saat: 21.00 Mekan: Zorlu PSM, Ana Tiyatro Bilet fiyatı: Normal: 90 TL, Öğrenci: 60 TL

Şebnem Ferah Zorlu konseri nerede

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here