Ocak ayında ne yapsam diyenlere şimdi den ajandaları için gezginnerede önerilerini sunuyorum, Belki bir te karşılaşıp tanışırız. eklendikçe güncellenecektir.

Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği tarafından bu yıl 7. Kez düzenlenecek , gösterimleri başta olmak üzere pek çok aktiviteyi bir araya getiren programıyla LGBTİ bireylere yönelik ayrımcılığa ve şiddete dikkat çekiyor. KuirFest, LGBTİ hakları mücadelesine aracılığıyla ifade alanları yaratarak, takipçilerini umudu tazelemenin yollarını birlikte aramaya ve bir aradalık kültürünü pekiştirmeye davet ediyor.

ocak ayında ne yapsamFestival bu yıl, dünyanın her köşesinden filmlerin yanı sıra internet dizileri, atölyeler, söyleşi, panel ve partilerle dolu bir program sunuyor. Dünya festivallerinden ödüllü uzun metraj kurmaca filmler ve belgeseller, tarihinin yönünü değiştiren kült yapımlar ve kısa film seçkileriyle kimlik, ırk, aşk, dostluk, aile, ayrımcılık, direniş, sanat, dönüşüm gibi gündemdeki konuları tartışmaya açıyor.

Pembe Hayat KuirFest’in film gösterimleri ve söyleşileri bu yıl ’da Kadıköy Belediyesi’nin ev sahipliğinde Tasarım Atölyesi Kadıköy, İDEA Kadıköy’de ücretsizolarak gerçekleştirilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here