İtimat ataşehir , ’da 3 şube ile hizmet veren yerli bir firma İtimat , ataşehirde yeni açtıkları şubesi geniş bir alana kurulmuş sabahları ile başlayan servis öğle, akşam leri ile devam ediyor. İtimat ataşehir de kullanılan et ve süt ürünleri kendi üretimleri, isterseniz market bölümünden de isteklerinizi alabiliyorsunuz.

İtimat ataşehire gittiğiniz de et menüsünü inceleyin derim benim denediğim lezzetlerden Steakburger satır etten yapılıyor , Asodo ise süt dana kaburga’dan yapılan ağır ateşte 12 saatte pişirilen bir lezzet cumartesi ve pazar günleri de kahvaltı da isteyenler içinde servis ediliyor.

Ataşehirdeki @itimatatasehir Cafe, Fırın, Kasap ve Şarküteri konsepti ile Göztepe ve Şişli’den sonra üçüncü şubelerini Ataşehir’de açmışlar. Sabahları gelirseniz kahvaltısını deneyebilir , öğle akşam ise kendi çiftliklerinde yetiştirilmiş etlerden hazırlanan lezzetleri tadabilirsiniz kasap,şarküteri bölümünden ev içinde alısveriş yapabilirsiniz . Şefler @mehmetbutcher @halis_chef hazırladığı Şaşlık eti ve sosu ile benden tam not alıyor ekmeğiniz sosuna bandırmanızı şiddetle tavsiye edilir. www.gezginnerede.com #gezginnerede #itimat #itimatatasehir #atasehir #istanbul #steak #saslik #et #steakhouse #instavideo #foodvideo #video #meat #eating #delicious #foodpics #foodporn #goodnight #hungry #videography #videooftheday #tasty #yummy

A post shared by Gezginnerede (@gezginnerede) on

Şaşlık ise eti ve sosu ile benden tam not alıyor ekmeğiniz sosuna bandırmanızı tavsiye ederim. Bu lezzetleri Halis Aydın şef ve Mehmet Butcher şef ve ekibi hazırlıyor. Tatlı olarak ise sütlaç başta olmak üzere Kazandibi, tavuk göğsü tadabilirsiniz. Mekan saat 07.00 de açılıp 22.00 de kapanıyor.

İtimat Ataşehir nasıl gidilir

Adres : Küçükbakkalköy Mahallesi, Atilla İlhan Caddesi, ataşehir, İstanbul İtimat ataşehir tel : 0216 5770173İtimat Ataşehir Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato İtimat Ataşehir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here