PAYLAŞ

Mart ayı leri , hafif hafif sıcaklıkların birazda arttığı bu dönemde nelerde ne var sizler için araştırıp yazdım mutlaka size uygun bir etkinlik vardır.

Zorlu PSM, Dünya Günü’nde tiyatroseverleri yerli tiyatro tarihine dair keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Boğaziçi Gösteri ları Topluluğu’nun sahnelediği “Kim Var Orada? Muhsin Bey’in Son Hamleti”, Muhsin Ertuğrul’un anılarını yazdığı bir kurguda, tiyatronun Osmanlı’dan Cumhuriyet’e uzanan geçmişine ışık tutuyor. Oyun, 27 Mart’ta Drama Sahnesi’nde ücretsiz olarak seyirciyle buluşacak. Biletler, 13 Mart Pazartesi, 13.00’den itibaren Zorlu PSM gişelerinden temin edilebiliyor.

Kendi prodüksiyonu oyunlar ve farklı tiyatro gruplarıyla yaptığı işbirlikleriyle birçok tiyatro oyununa ev sahipliği yapan Zorlu PSM, Dünya Tiyatro Günü’nde, Boğaziçi Gösteri Sanatları Topluluğu’nun sahnelediği, Muhsin Ertuğrul’un anılarını yazdığı “Kim Var Orada? Muhsin Bey’in Son Hamleti” oyunuyla kapılarını tiyatroseverlere ücretsiz açıyor.

Tiyatronun Osmanlı’dan Cumhuriyet’e uzanan tarihine ışık tutan eser, ücretsiz olarak Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak.

Tarih: 27 Mart, Pazartesi

Saat: 20.30 Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Drama Sahnesi

Reji ve Metin: Ekip Çalışması Metin Düzenleme: Cüneyt Yalaz, İlker Yasin Keskin

Oyuncular: Banu Açıkdeniz, Cüneyt Yalaz, İlker Yasin Keskin

Proje Danışmanı: Ömer F. Kurhan

Müzik: Aybars Gülümser Dekor: Özgür Eren  Işık: Levent Soy, Özgür Eren

Kostüm: Banu Açıkdeniz, Duygu Dalyanoğlu Afiş: Zeycan Alkış

Bir Cevap Yazın