Mart ayı leri , hafif hafif sıcaklıkların birazda arttığı bu dönemde nelerde ne var sizler için araştırıp yazdım mutlaka size uygun bir etkinlik vardır.

Pop müziğin en sevilen isimlerinden Kenan Doğulu, 31 Mart Cumartesi Zorlu PSM Ana ’da, Vestel Gururla Yerli leri kapsamında “sahne üstü ayakta” konseptiyle, çok özel bir konser vermeye hazırlanıyor.

25 yıllık profesyonel kariyerine “Yaparım Bilirsin”, Ex Aşkım”, “Demedi Deme”, “Patron”, “Aşka Türlü Şeyler”, “”, “İhtimaller” gibi birbirinden özel albümler, İlk Adımı Sen At, Aşk ile Yap, Tutamıyorum Zamanı, Pamuk, Çakkıdı gibi popüler şarkılar ve sayısız ödül sığdıran Doğulu, müthiş enerjisive repertuvarıyla hayranları ile buluşuyor.

Konserlerinde her zaman seyircisine sürprizler yaşatan Kenan Doğulu; “Bu kez de tadına doyum olmayacak bir konser olacak. Sürprizlere hazırlıklı olun.” dedi.

Dinleyenlerin kendini zaman zaman romantik, duygusal, zaman zaman da coşkulu, eğlenceli anların içinde bulacağı bu müzik ve eğlence dolu konserde Kenan Doğulu sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Kapı açılış: 20.30 Etkinlik saati: 21.30 Bilet fiyatları: Tam-90 TL // Öğrenci-60 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here