Bozcaada Caz i , yazları doğası ile birçok yerli yabancı turistin geldiği Bozcaada bu seferde caz festivali ile şenlenecek.

Denizin, rüzgarın ve ormanın sesleri Pavli Bozcaada’da iyi müzikle bir araya geliyor. Pavli Çamlığı’nda yaşayan ve nadiren ağaçların arasında beliren caz sakinleri, Bozcaada’yı ilk Caz Festivali ile tanıştıracak. Pavli Bozcaada, Kabak Lin & Records ve allaturca Music Production Management organize ediyor.

İlk kez müzik severlerle buluşacak festival, diğer festivallerden farklı olarak açık hava tipi müzik festivali konseptini caz müziği ile bir araya getirecek. Ayazma Manastırı’nın ev sahipliğinde Bozcaada’nın eşsiz doğasını müzikle buluşturacak olan festival, funk, pop, etnik, balkan, fusion ve özgür caz gibi türleri içeren geniş bir programa sahip.

Festivalde sahne alacak isimler arasında, Önder Focan & Şallıel Bros. ‘Funkbook’, Jülide Özçelik, Çağrı Sertel, Elif Çağlar 4tet, Ediz Hafızoğlu “Nazdrave” feat.Ülkü Aybala Sunat , MadenÖktemErsönmez, Lara Di Lara, Selen Gülün Trio, Nilüfer Verdi’ Latin Brazil Ensemble’, Şenova Ülker Quartet feat. Meltem Ege, Suzin Akalan, Lycian Herbs feat. Korhan Futacı, Ediz Hafızoğlu, Çağlayan Yıldız, Cenk Erdoğan, Holler my Dear, Songs From a Breeze ve Sebastian Studnitzky gibi yerli ve yabancı birçok ünlü müzisyen bulunuyor. Bilet fiyatları kombine Avantajlı Dönem – 235.00 TL günlük Avantajlı Dönem – 89.50 TL Genel Satış – 106.50 TL olarak belirlenmiş. te 18 yaş sınırı vardır
18 yaş altı ebeveyleri ile etkinliğe giriş yapabilirler. 0 – 7 yaş arası ücretsizdir.

bozcaada caz festivali28 Temmuz
Şenova Ülker Quartet ft. Meltem Ege
Çağrı Sertel “Instant”
Lycian Herbs ft. Korhan Futacı
Suzin Akalan

29 Temmuz
Jülide Özçelik
Ediz Hafızoğlu ‘Nazdrave’ ft. Ülkü Aybala Sunat
Nilüfer Verdi ‘Latin Brazil Ensemble’
Selen Gülün Trio
Lara Di Lara
Holler My Dear

30 Temmuz
Elif Çağlar Quartet
Önder Focan & Şallıel Bros. ‘Funkbook’
MadenÖktemErsönmez
Sebastian Studnitzky
Songs From A Breeze

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here