oyunları listesi , yeni çıkan oyunları bulabileceksiniz burada kimler hangi sahne ne oynuyor listeye göz atın bakalım. Yeni oyunlar sahnelendikçe eklenecek.

Zorlu PSM prodüksiyonu Yoldan Çıkan Oyun, Sarp Apak ve Öner Erkan’lı kadrosu ile son kez, 6 Ağustos Pazartesi günü Harbiye Açıkhava leri’nde

Hayatta her şeyin ters gittiği anlar vardır. “Devamı çorap söküğü gibi geldi” tanımının en bahtsız hali diyebileceğimiz bu durum, biri bitmeden diğerinin başladığı talihsizliklerin her zaman can sıkıcı bir şekilde hayatımızda yer edeceğini kanıtlamaz. Dört bir yanınızın kaosla çevrili oluşu, karnınız ağrıyana kadar güleceğiniz anları da beraberinde getirebilir. Yoldan Çıkan Oyun’da, her şeyin ters gitmesinden dolayı çok memnun olacaksınız.

Lerzan Pamir’in yönettiği, Mehmet Ergen’in ise çevirmenliğini üstlendiği Yoldan Çıkan Oyun’un çok ilginç bir hikayesi var.İngiltere’nin meşhur mu meşhur West End sahnesinin son dönemlerdeki en başarılı oyunlarından biri olan Yoldan Çıkan Oyun, galasını 2014 yılında West End Duchess Theater’da yaptı. Fakat oyunun geçmişi biraz daha eskiye dayanıyor.

Cornley Polytechnic Drama Society isimli tiyatro grubunun, 1920’lerde yaşanmış bir cinayet hikayesini sahnelemek istemesiyle başlayan olay örgüsü, oyunun karakterlerinin başına zor gelecek sonsuz terslikleri getiriyor. Bu terslikler, oyunun karakterlerini zorluklarla dolu bir serüvene doğru iterken, Yoldan Çıkan Oyun izleyicileri ise bu birbirinden komik tersliklere kahkahayla karşılık vermek durumunda kalıyorlar.Bu yıl Laurunce Olivier Ödülleri’nden En İyi Komedi ödülüyle dönen,  hatsonstage.com’un 2014 yılında En İyi Yeni Komedi seçtiği Yoldan Çıkan Oyun, Tom Hardy ve J.J. Abrams’ın  da aralarında bulunduğu birbirinden ünlü isimleri tiyatro salonuna çekmeyi başardı.

Yazan: Henry Lewis, Jonathan Sayer, Henry Shields
Çeviren: Mehmet Ergen
Yöneten: Lerzan Pamir
Dekor Tasarım: Behlüldane Tor
Kostüm Tasarım: Gül Sağer
Işık Tasarım: Kemal Yiğitcan
Ses Tasarım:Orhan Enes Kuzu
Reji Asistanı: Zari Azimi
Yapım Asistanı: Çağla Özavcı
Oyuncular: Sarp Apak, Öner Erkan, Defne Koldaş, Pelin Ermiş, Haki Biçici, Baran Güler, KubilayÇamlıdağ, Gökçen Gökçebağ

*Bu 8 yaş ve üzeri izleyiciler için uygundur.

1. Kategori – 111.00 TL
2. Kategori – 88.00 TL
3. Kategori – 66.00 TL
4. Kategori – 55.00 TL
5. Kategori – 45.00 TL

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here