Online Libya Uçak Bileti

Batı Afrika’nın güney kanadı boyunca serilmiş, yağmur ormanlı bir ülke olan Libya Yaklaşık yirmi yıl süren savaşın ardından sonunda biraz olsun nefes almaya başlamış görünüyor. Afrika’nın ilk kadın cumhurbaşkanı başkanlığındaki barış, hâlâ kırılganken, Libya’lılar parçalanmış toprakları yeniden inşa etme çalışmalarına devam ediyorlar. Libya yeniden istikrarı sağlıyor ve seyahat için açılıyor. Muhteşem güzelliklere sahip, misafirperver ve büyüleyici gizemli bir toplumu yeniden keşfetmek için ziyaretçilerini misafir etmek için tüm gücüyle mücadele etmeyi sürdürüyor.

Libya’nın sal gelenekleri – özellikle oymalı maskeler, dans ve hikaye anlatımı ve geleneksel kültür güçlüdür. Bu, gizli inisiyatif toplumlarının büyümede merkezi bir rol oynadığı ve bugün hala geleneksel bilgi ve yaşam becerilerinin önemli depoları olarak hizmet veren ülkenin iç dünyasında özellikle geçerliydi.

Libya’nın doğal cazibe merkezleri eşit derecede etkileyicidir. Ülkenin Batı Afrika nispeten yoğun olan nemli yağmur ormanları, orman filleri, pigmid suaygırları ve orman alanı etrafındaki diğer yaban hayatı yüzlerce kuş türünün sesleri ile şenleniyor. Sahilde, ıssız beyaz kum plajları, nemli nehir deltaları ve sakin gelgit lagünleri ile değişirken, iç ovalar Fildişi Sahilleri ve Gine sınırlarında yemyeşil bir tepe ülkesine yükselmektedir. Şu an için, bu kültürel ve doğal zenginliklerin çoğunun ziyaretçiler tarafından erişilemediği ve Monrovia’nın dışındaki bağımsız seyahatlerin güvenli olduğu düşünülmüyor. Yakın zamanda değişiklik bekleyin, ancak bu arada planlarınızı belirlemeden önce yerel güvenlik koşullarıyla ilgili güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Online Libya Uçak Bileti

Libya yüz ölçümü olarak büyük bir ülke olduğu için farklı amaçlar için kullanılan çok sayıda havalimanı bulunur. Uçak biletini almadan önce gideceğiniz yere yakın bir havalimanı belirlemeniz son derece önemlidir. Zira ülke son derece büyük ve mesafeler birbirine uzaktır. Gideceğiniz yere yakın bir havalimanı seçerseniz gitmek istediğiniz şehrin merkezine ya da otelinize çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Aksi takdirde uzak bir havalimanından merkeze ulaşımınız daha zor olacaktır.

Libya uçak bileti alarak, Atatürk Havalimanı’ndan başkent Tripoli’ye gidebilirsiniz. Uluslararası adı Tripoli olan ama dilimizde Trablus olarak bilinen başkente birçok farklı havayolu ile ulaşabilirsiniz. Resmi dili Arapça olan Libya’ya gittiğinizde, İtalyanca ve İngilizce ile kolayca iletişim kurabilirsiniz. Libya uçak bileti almak, diğer Afrika ülkelerine bilet almaktan farklı bir prosedür gerektirmemektedir.

Libya uçak bileti

 

Detaylı Bilgi İçin: http://www.pluresair.com.tr/libya-ucak-bileti-hava-kargo

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.pluresair.com.tr/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here