Nil Bursa Masaj Salonunda Kampanyalı Fiyatlar

Masaj, bilindiği üzere cildin, kasların ve tendonların çeşitli tekniklerle ovulması için kullanılan genel bir terimdir. Masaj, hafif vuruşlardan basınç gerektiren hareketlere kadar pek çok değişik tekniğe sahiptir. En temel masaj çeşitlerini listeleyecek olursak:

İsveç masajı: Uzun vuruşlar, yoğurma, derin dairesel hareketler ve titreşim kullanılan yumuşak bir masaj biçimidir.

Derin masaj: Bu masaj tekniği, kas ve bağ dokusunun daha derin tabakalarını hedeflemek için daha yavaş, daha kuvvetli vuruşlar kullanır. Kas hasarlarında kullanılan tekniktir.

Spor masajı: İsveç masajına benzer, ancak yaralanmaları önlemek veya tedavi etmek için sporculara yöneliktir.

Shiatsu masajı: Bu masaj, aşırı kullanım sonucu tutulmuş kaslarda oluşan katı kas liflerini gevşetmek için uygulanır.

Masajın Faydaları

Masaj tamamlayıcı ve alternatif tıbbın bir parçasıdır. Standart tedavi programlarına ek olarak sunulmaktadır. Masajın faydaları ve etkinliği, bilimsel olarak ispatlanmıştır. Her şeyden önce, stres, ağrı ve kas gerginliğini azaltmak için etkili bir tedavi olduğu bilinmektedir. Masajın aşağıdaki rahatsızlıklar için de faydalı olduğu kanıtlanmıştır:

  • Sindirim sistemi bozuklukları
  • Fibromiyalji
  • Baş ağrısı
  • Strese bağlı uykusuzluk
  • Yumuşak doku yaralanmaları
  • Spor yaralanmaları
  • Eklem ağrıları

Ancak masajın tüm bu faydaları sağlayabilmesi için, eğitim almış, lisanslı ve sertifikalı masörler tarafından uygulanması gereklidir. Bilinçsiz masaj uygulamaları, faydadan çok zarar verebilir.

Masaj Fiyatları

Bursa masaj salonları arasında onlarca yıllık deneyimi, sertifikalı masözleri ve eğitimli personeli ile ön plana çıkan Nil Bursa Masaj Salonu, masaj fiyatları için bir kampanya düzenlemiş ve son derece uygun fiyatlarla masaj hizmeti almayı mümkün kılmıştır. Salonumuz hijyenik, odalarımız duşakabinlidir. Thai masajı, sultan masajı, Türk hamamı masajı gibi farklı masaj teknikleri kullanılmaktadır. Masözlerimiz ihtiyaçlarınıza en uygun tekniği belirleyecek ve günün yorgunluğunu üzerinizden atıp, bir sonraki güne hazır olmanızı sağlayacaktır. Aromaterapi yağları ile yapılan masajlarımız, rahatlamanızı ve gevşemenizi sağlayacak, stres seviyelerinizi düşürecektir. Nil masaj salonundan randevu almak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Profesyonel masözlerimiz, kampanyalı fiyatlarla size hizmet sunmaya hazırdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here