Garden Sale ‘‘Tasarım Şenliği’’ 

Bu yıl 29-30 Eylül tarihlerinde birbirinden farklı tasarımcı ürünleri ve renkli içerikleri ile 7. kez KüçükÇiftlik Park’ta tasarım severlerle buluşturacak.

Geçtiğimiz yıl 72 markanın katılımıyla gerçekleşen ve her yıl ilginin artarak devam ettiği Garden Sale‘de tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce tasarımla bu yıl da dopdolu geçecek.

Tasarım, atölye, alışveriş ve müziği tek çatı altında birleştiren Garden Sale, gündüzden geceye enerjisi bitmeyen bir şenlik ruhu yaşatacak. 29 Eylül Cumartesi günü çeşitli ülkelerden rengârenk müzisyenleri ve farklı enstrümanları bünyesinde barındıran Uninvited Jazz Band,  Anadolu ve Balkan müziğini hayranlık uyandırıcı sürprizlerle harmanlayan, değişik geleneklerden gelerek geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kolektif , zamanın titreşimlerini müziklerine katarak yeni ve egzotik tınılar peşinde koşan Islandman ve Gülbaba Soundsystem  tasarımın kalbini müzikle birleştirecek.

Kötü hava şartları nedeniyle Garden Sale’in Pazar günü iptal edilmiştir.

Her biri kendi alanında özgün, yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken birçok tasarımcının yer aldığı Garden Sale, birbirinden renkli ler, sokak müzisyenleri, swing jazz session’ları,  renkli atölyeleri ve de hem eğitici hem de öğretici workshoplar ile gerçekleşecek.

URU ve showhow ortaklığıyla gerçekleşecek, tasarım severlerin buluşacağı Garden Sale 7. Senesinde sürprizlerle dolu, bambaşka bir hafta sonu geçirmek isteyenleri bekliyor. Biletler  30.00 TL  2 gün boyunca geçerlidir. Lütfen atmayın.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here