2. Uluslararası Meze i, 3 kıtadan en özel şeflerin unutulmayacak tatlara imza atacakları 2. Uluslararası Meze Festivali’ne sayılı günler kaldı.

12-13 Ekim tarihleri arasında Antalya Akra’da gerçekleşecek 2. Uluslararası Meze Festivalinde dünya mutfaklarının en beğenilen mezelerine,Türk Mutfağının en ünlü mezeleri eşlik edecek.

Türk şefler Emre Çapa, Umut Karakuş, Doğa Çitçi, Erhan Görücüoğlu ve Volkan Bekit, dünyaca ünlü meze şefleri İspanya’dan Ruben Arnanz, Lübnan’dan Joe Barsa, Suriye’den Mohammad Orfali, Girona’dan Pere Planaguma ile Prin Polsuk ve Mısır’dan Mustafa Seif gibi master şefler, 13 Ekimde festival alanında katılımcılara unutulmaz mezeler sunacak.

View this post on Instagram

Ekimde Antalya keyifli olur birde festival varsa 😊👍 3 kıtadan en özel şeflerin unutulmayacak tatlara imza atacakları 2. Uluslararası Meze Festivali’ne @mezefestivali sayılı günler kaldı. 12-13 Ekim tarihleri arasında Antalya @akrahotels ‘te gerçekleşecek 2. Uluslararası Meze Festivalinde dünya mutfaklarının en beğenilen mezelerine, Türk Mutfağı’nın en ünlü mezeleri eşlik edecek. www.gezginnerede.com Türk şefler Emre Çapa, Umut Karakuş, Doğa Çitçi, Erhan Görücüoğlu ve Volkan Bekit, dünyaca ünlü meze şefleri İspanya’dan Ruben Arnanz, Lübnan’dan Joe Barsa, Suriye’den Mohammad Orfali, Girona’dan Pere Planaguma ile Prin Polsuk ve Mısır’dan Mustafa Seif gibi master şefler, 13 Ekimde festival alanında katılımcılara unutulmaz mezeler sunacak. #gezginnerede #antalya #mezefestivali #akrahotels #meze #uluslararasımezefestivali #turkey #travel #gezmek #festival #etkinlik #şef #food #foodporn #foody

A post shared by Evrim Incesu @gezginnerede (@gezginnerede) on

İştah kabartıcı en sevilen yerli ve yabancı meze çeşitlerini tadarak, gastronominin bu özel kategorisini tüm detaylarıyla öğrenmeye hazırsanız, sizi festivaldeki yerinizi almaya davet ediyor.

-12 Ekimde ücretsiz Meze Yapım Atölyesinde şeflerle buluşacak olan katılımcılar, eğlenceli sunumlar eşliğinde meze yapımlarını öğrenecekler.

-13 Ekim Cumartesi 18.00’da Akra’da kapılarını açacak olan festivalin biletleri kişi başı 160 TL fiyatla satışa sunuldu. Sınırsız meze tadımları ve sınırsız yerli içecek imkânı sunan 2. Uluslararası Meze Festivali için biletler Biletix’de bilet fiyatları 160 tl olarak belirlenmiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here