Uçaklar, günümüzde insanların güvenle ve hızlı seyahat için tercih ettiği toplu taşıma araçlarından olarak gün geçtikçe daha fazla kişinin tercihi olmaktadır. Gelişen teknoloji ve hava yolu taşımacılığında artan rekabet nedeniyle uçak biletleri ücretleri de diğer toplu taşıma ücretlerinin fiyatlarına yaklaşmıştır. Hatta bazen uçak biletlerini otobüs, tren gibi toplu taşıma araçlarının biletlerinden daha uygun fiyata alabilmek de mümkün olmaktadır. İndirimli uçak bileti bulmak ve gidilecek yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilmek için promosyonlu uçak bileti sorgulama motorları vardır. Bu arama motorları, birçok farklı havayolu firmasının indirimli uçak bileti fiyatlarını gerçek zamanlı sorgu göndererek bilet almak isteyenlere kolaylık olacak şekilde tek sayfada sunmaktadır. Rotaradar, herhangi bir komisyon almaksızın yurt dışı ve yurtiçi uçuşlar için indirimli uçak biletleri bulmaya yardımcı metasearch sitesidir.

Rotaradar Nasıl Ucuz Uçak Bileti Sağlar?

Rotaradar, uçak bileti satan firmalarla anlaşma sağlayarak, şirketler tarafından sunulan biletleri anlık olarak kendi sitesinde gösteren bir uçak bileti arama motorudur. Havayolu taşımacılığını tercih edecek kişiler u sayede yurtdışı ve yurtiçinde birçok hava yolu şirketinin sunduğu bilet fırsatlarını tek bir sayfada görme imkânına erişir. Ayrıca rotaradar firmalarla anlaşırken bilet fiyatları için özel promosyonlar talep ettiğinden, site üzerinde görülen fiyatlar havayolu şirketinin kendi orijinal fiyatlarından daha uygun olabilmektedir.

Rotaradar sitesine girilip istenilen rota ve zaman aralıkları girildiğinde yurtdışı ve yurt içi onlarca havayolu firmasının belirtilen destinasyon ve tarih aralıkları için anlık olarak fiyatları ekrana gelir. Bilet satın alımı tercih edilen firmanın web sitesinden olmaktadır. Yalnız yönlendirme rotaradar üzerinden olduğundan uçak biletleri fiyatları Rotaradar’a özel promosyonlu fiyatlardan olacaktır.

Neden Rotaradar Sitesi?

Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri sağlayan her uçak firmasının fiyat tarifesi aynı olmamaktadır. Bazen farklı tarih ve destinasyonlar için özel indirim yapan firmalar olmaktadır. Uçak bileti alınacağı zaman seyahat edilecek yöne seferleri olan her havayolu şirketinin internet sitesini gezip fiyat bilgisi edinmek ucuza uçak bileti almak için bir fırsattır lakin çok zaman alır ve neredeyse imkansızdır. Rotaradar bukonuda sizin yerinize herhangi bir ek ücret almaksınız anlaşmalı olduğu tüm havayolu şirketlerinin kendisine özel indirimli fiyatlarını tek bir sayfada sunarak, uygun fiyata uçak biletine ulaşma hizmetini sağlamaktadır. Böylelikle kolaylıkla ucuza uçuş için uygun uçak biletleri bulunabilmektedir.