İzmir araç kiralama işleminin her zaman pahalı ve yüksek bütçeli olduğunu zannediyor olabilirsiniz. Böyle bir düşünceye sahip olmanızın tek sebebi ZGR ile kampanyalı araçlarımıza bakmamış olmanız da olabilir. İzmir araç kiralama seçeneklerinden uygun fiyatlı ve kampanyalı geniş kapasiteye sahip araçlarımızdan yararlanabilir, taksi gibi yolculuk imkanlarından çok daha uyguna mal olabileceğini siz de görebilirsiniz.

Araç Kiralama Şirketi

Araç kiralama şirketi ZGR rent a car firmamızla, uygun ve konforlu bir yolculuğa hazır olun. Birbirinden lüks son model araçlar ve uygun fiyatlarla  İzmir’i gezmeye doyamayacaksınız. Günün her saati ve yılın her döneminde kiralayabileceğiniz araçlarımız, hem son model hem de sigortalı olarak hizmetinize sunuluyor. Kiralık arabalar ve filo hizmetimizin yanı sıra şirketimiz rezervasyon iptallerinde ücret almaz, yine uygun fiyatlı şoförlü araç seçenekleriyle her yerde yanınızda olmaya devam eder. İzmir araç kiralama seçeneklerimizden istediğiniz araba modelini seçebilir, kilometre sınırı seçeneklerimizle ister şehir içi, isterseniz şehir dışı yolculuklar için gaza basabilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama Fırsatları

İzmir’in en büyük ve en kurumsal firmalarından biri olan ZGR, kısa zamanda uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleriyle karşınızda olmaya devam ediyor. Mobil uygulamamız ve dilerseniz web sitemiz aracılığıyla bir tıkla yanınızda olmaya devam ediyoruz. Süratli fırsatlarımız ve geniş kapasiteli araçlarımızla İzmir araç kiralama alanında fark yaratmaya devam ediyoruz.

Aileniz, dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla kullanabileceğiniz birbirinden şık araçlarımız, şoförlü ve ek seçenekli imkanlarıyla istediğiniz tarihler arasında hizmetinizde. Günlük, haftalık ve aylık kiralama imkanları yakalayabileceğiniz firmamızda, mobil uygulamamız üzerinden fırsatları takip edin, siz de ZGR rent a car firmasının kampanyalı araç kiralama olanaklarından yararlanmaya başlayın.

Ek Sürücü Ve Ferdi Kaza Sigortası

ZGR rent a car firmamız, müşterilerimize olabildiğince geniş bir seçenek sunmaktadır. Hem uzun yolculuklar için hem de kısa yolculuklar için hazırlanmış olan ek imkanlarımız, ekonomik ve lüks araçlar için de geçerlidir. Ek sürücü ve ferdi kaza sigortasıyla yolculuğunuzu güvene alabileceğiniz gibi kolaylaştıra da bilirsiniz. Özellikle ek seçeneklerimiz arasında bulunan ek sürücü ve ferdi kaza sigortasının yanı sıra diğer imkanlarımızdan da yararlanabileceksiniz.

Ek Hizmetlerimiz

  • Araç İçi Navigasyon
  • Bebek koltuğu
  • koltuğu seçeneklerimiz
  • Ek kilometre
  • Araç sigorta seçenekleri
  • Şoför ve adrese teslim seçeneklerimiz

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişmekte olan ek hizmetlerimiz istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz, düşük maliyetli hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. ZGR farkıyla siz de yolculuğunuzu konforlu geçirebilirsiniz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Son model araç seçeneklerimiz ve ek hizmetlerimizle müşterilerimizin araç içi bütün ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterir, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma performansı leriz. Dünya markası araba modellerimiz ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla hem konforlu hem de güler yüzlü bir hizmet almanızı sağlarız. 7/24 ulaşabileceğiniz firmamız, istediğiniz tarihlerde araçlarınızı ayırır, kampanyalardan yararlanmanızı sağlar. İzmir araç kiralama alanında profesyonel ve kurumsal bir firma olan ZGR, kısa zamanda uzun süreli araç kullanımları için bakım, onarım ve sigorta yapabilmektedir.

Mutlu bir gün ve güzel bir yolculuk için firmamızın kampanya ve olanaklarından yararlanabilir siz de araba kiralama konforunu yaşayabilirsiniz.