Kültür 2020 Ajandası , bu sene bizleri hangi kültür sanat leri bekliyor hangi oyun, , sanat etkinliği nerede olacak burada paylaşacağım takipte katılın.

Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda 4 Ağustos’tan itibaren 32 oyunu ve 21 sanatseverlerle buluşuyor. Biletler sanatçılara destek için 25 tl olarak belirlenmiş. Yarı kapasite ile gerçekleşecek performanslar 300 kişi seyredebilecek.

KADIKÖY BELEDİYESİ SANAT PARKTA 

SOSYAL & MESAFELİ FESTİVAL

KONSER

5 AĞUSTOS/ BÜLENT ORTAÇGİL

8 AĞUSTOS/ MOĞOLLAR

12 AĞUSTOS/ EDA BABA

15 AĞUSTOS/ AYLİN ASLIM

16 AĞUSTOS/ MAZLUM ÇİMEN

19 AĞUSTOS/ AHMET ASLAN

22 AĞUSTOS/  GÜNDOĞARKEN

23 AĞUSTOS/ BABA ZULA

26 AĞUSTOS/ MELEK MOSSO

29 AĞUSTOS/ OZBİ  KONUK: GÜLCE DURU

2 EYLÜL /DOĞAN DURU İN BETWİN GÜNEŞ DURU

5 EYLÜL /İLHAN ERŞAHİN’S SESSİONS

6 EYLÜL/ AYŞE GENCER QUINTET FEAT İMER DEMİRER

9 EYLÜL / ERDAL ERZİNCAN

12 EYLÜL /BÜYÜK EV ABLUKADA AKUSTİK

13 EYLÜL / LARA DİLARA

16 EYLÜL/ SİBEL KÖSE QUINTET

19 EYLÜL/ FERYAL ÖNEY

20 EYLÜL/ SİMGE PINAR

23 EYLÜL/ HÜSNÜ ARKAN

26 EYLÜL/ HARUN TEKİN& KORAY CANDEMİR-  ŞAKALI AKUSTİK

TİYATRO

4 Ağustos Salı -Yaşamaya Dair – Bursa Cezaevinden Mektuplar / DOSTLAR TİYATROSU

6 Ağustos Perşembe -Marx İstanbul’da /  TİYATROEVİ

7 Ağustos Cuma -Sevgili Arsız Ölüm Dirmit/ TİYATRO HEMHAL

9 Ağustos Pazar Kapıların Dışında / YOLCU TİYATRO

10 Ağustos Pazartesi – Garsonların Birliği / BİTİYATRO

11 Ağustos Salı – Hakikat, Elbet Bir Gün / TİYATRO D22

13 Ağustos Perşembe – Anormal / İKİNCİKAT

14 Ağustos Cuma– Mor / KADIKÖY HALK TİYATROSU

17 Ağustos Pazartesi – Şişman Güzeldir / TİYATRO 11

18 Ağustos Salı – Lanet Olası Lanet Kuş /KADIKÖY THEATRON

20 Ağustos Perşembe – Beş Sevim Apartmanı / TİYATRO ALESTA

21 Ağustos Cuma – Küçük Amerika / İSTANBUL iMPRO

24 Ağustos Pazartesi – Eylül /TİYATRO SFRPZTF

25 Ağustos Salı– Önce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince Ama Şimdi İyi / TALİMHANE TİYATROSU

27 Ağustos Perşembe – Ne Evet Ne Hayır / HA-HA TİYATRO

28 Ağustos Cuma – Dönüşüm / ALTKAT SANAT TİYATROSU

31 Ağustos Pazartesi– Fiil / Tiyatro BeReZe

1 Eylül Salı– Güneyli Bayan / PERDECİ OYUNCULARI

3 Eylül Perşembe– Joseph K / DASDAS

4 Eylül Cuma – Kaldırım Serçesi / ALTIDAN SONRA TİYATRO / KUMBARACI50

7 Eylül Pazartesi– Tehlikeli Oyunlar / TİYATRO MEDRESESİ

8 Eylül Salı– Aziz Nesin Kabare / LEVENT ÜZÜMCÜ TİYATROSU – İHT

10 Eylül Perşembe – Bir Yıldız Batıyor / 3Kulak

11 Eylül Cuma– Bir Baba Hamlet /BABA SAHNE

14 Eylül Pazartesi– Hipokrat / TOY İSTANBUL

15 Eylül Salı– Fotoğraf 51 / CRAFT TİYATRO

17 Eylül Perşembe – Sesin Resmi  / DOT TİYATRO

18 Eylül Cuma – Übü Hep Übü / TİYATROPS

21 Eylül Pazartesi – Turşu /KADIKÖY BOA SAHNE

22 Eylül Salı– Cardenio /  SEMAVER KUMPANYA

24 Eylül Perşembe – Bir Meşrutiyet Faciası  Yahut Gündüzlerimiz /  SEYYAR SAHNE

25 Eylül Cuma – Hayal Satıcısı / AYSA PRODÜKSİYON TİYATROSU

27 Eylül Pazar – Evlat / LUZ PRODUCTİON & CORE PRODUCTİON

https://www.mobilet.com